Kosmetické elixíry krásy a zdraví

Hýčkejte svou lásku maximální péčí. Zaslouží si to.  Namísto univerzálních dárků bez fantazie tentokrát překvapte k svátku, narozeninám či k Valentýnu prvotřídními přírodními kosmetickými produkty – výjimečnými tak, jako žena či muž vašeho srdce

DÁREK PRO NI


Essere BIO Molekula – léčebné balení pro vlasy podporující serotonin

Postará se o očistu, detoxikaci vlasů a aktivuje serotonin, příslovečný hormon štěstí. Balíčky z přírodní kosmetiky, jsou cíleně nakombinovány tak, aby tělo, pleť i vlasy dostaly tu správnou dávku štěstí, radosti či povzbuzení… Čisticí a detoxikační účinky zajišťují obsažené antibakteriální látky. Balíčky jsou vhodné pro prevenci lupů a mastných vlasů. 

Obsahuje: BIO Hydratační kondicionér, který krásně provoní vlasy citrusem a mangem. BIO Čisticí šampon s výtažky eukalyptu a tymiánu.

V prodeji za 829 Kč (250 ml, 250 ml).

 

Ambadué BIO Zlatý olej

Luxusní tonikum ověnčené světovým patentem pečuje o křehké a poškozené vlasy. Golden Oil – Luxurious Transformation ošetřuje zesláblé, často namáhané a vysušené vlasy nebo vlasy vystavené slunečním paprskům. A navíc neodolatelně voní!

Vzácný olej znatelně obnovuje a vyrovnává vlasová vlákna díky přítomnosti skvalanu, chemické molekule doplňující účinky přirozeně kůží produkovaného skvalenu. 

V prodeji za 1 899 Kč (30 ml).


YA.BE 28 Days Beauty 

Program se skládá ze čtyř luxusních krémů pro denní i noční péči, a dvou pleťových masek – počáteční a finální. Audioinformace vám doporučí meditace, techniky stimulující k načerpání a udržení energie i další rady. 

V prodeji za 4 999 Kč (6 produktů po 15 ml).

 

 

 

DÁREK PRO NĚJ

Eterea BIO Kokosový olej

Kokosový olej je výtečným (nejen) valentýnským dárkem především pro své všestranné využití, které praktičtí muži jistě ocení. Tak například mimořádně intenzivním a nanejvýš příjemným zážitkem je relaxační masáž kokosovým olejem. 

Kokosový olej aplikovaný na pleť rychle obnovuje elasticitu, jas pleti a zanechává kůži hezky jemnou. A pánové, kterým není lhostejná kondice jejich vlasů, jej rádi použijí pro zpevnění a lesk vlasů.

Eterea BIO Kokosový olej se získává metodou lisování za studena na slunci sušených kokosových ořechů bez použití jakéhokoli chemického rozpouštědla. Vitamin E posiluje jeho vlastnosti.

V prodeji za 479 Kč (150 ml).

 

Eterea BIO Podivuhodné sérum proti vráskám pro muže

Anti-age sérum dodává mužské pleti regeneraci, hydrataci a navíc působí i na hlubší vrásky. Svou lehkou a zvláčňující texturou zajistí hedvábný efekt. 

Výrazný účinek proti stárnutí je vyvoláván cennými antioxidačními složkami: peptidy nejnovější generace, malinami, baobabem, alantoinem, vitaminem B3, vitaminem C, aloe vera. 

Všechny ingredience působí specificky na jemné i hluboké vrásky a na konturu obličeje, čímž podporují kompaktnost a tón pleti.

V prodeji  za 999 Kč (30 ml).

 

 

 

Essere BIO Molekula – léčebné balení pro tělo podporující serotonin

 

BIO Molekula se postará o relaxaci dehydratované, vystresované pokožky a s pomocí přírodních látek aktivuje serotonin, příslovečný hormon štěstí. Balíčky z přírodní kosmetiky, tzv. Molekuly, jsou cíleně nakombinovány tak, aby tělo, pleť i vlasy dostaly tu správnou dávku štěstí, radosti či povzbuzení… 

Molekula obsahuje: BIO Sprchový gel levandule a citrus pro hydrataci s výtažky z levandule a citrusu. BIO Tělové mléko zelený čaj proti stárnutí s výtažky ze zeleného čaje.   V prodeji za 879 Kč (250 ml, 250 ml).

 

Přípravky Ceny přípravků jsou z e-shopu www.damibio.cz

 

< Zpět