Vyznavači elektrického zahradního nářadí už nemusejí závidět neomezený pohyb po zahradě bez kabelu, který umožňuje nářadí benzínové. Díky akumulátorovým pomocníkům se i oni osvobodili. Fieldmann, česká značka zahradní techniky, uvádí na trh novinku: Akumulátorové nůžky na trávu a keře Fieldmann FZN 5101-A, s nimiž si můžete s tvarováním keřů vysloveně pohrát. 

Fieldmann je ryze českou značkou zahradní techniky a nářadí pro byt, dům i zahradu, která se na našem trhu úspěšně prodává již desátým rokemVýrobky jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby odpovídaly požadavkům náročného spotřebitele: usnadňují práci a šetří čas, jsou kvalitní, ergonomické, bezpečné, snadno a intuitivně ovladatelné, přinášejí nejnovější trendy a poskytují maximální komfort při práci na zahradě, v domě i dílně.

Neomezený pohyb po zahradě s nůžkami na trávu a keře

Akumulátorové nůžky na trávu a keře Fieldmann FZN 5101-A váží jen 0,7 kg, umožní tak snadné tvarování okrasných dřevin na zahradě, protože s nimi vás ruce bolet opravdu nebudou. 

A dlouhé okraje trávníků? Pro jejich úpravu se na nůžky dá nasadit i praktická teleskopická rukojeť s kolečky délky 130 cm. Nikdo se nebude muset dlouhodobě ohýbat.

Nůžky na trávu a keře Fieldmann FZN 5101-A jsou tedy víceúčelové, variabilní, lehké a snadno se s nimi pracuje. Začištění okraje snadno zvládne lišta široká 90 mm, pro zastřižení keřů jsou vybaveny lištou širokou 170 mm. 

Po skončení práce stačí nůžky odložit do nabíječky, která pomocí světelného indikátoru informuje o stavu nabíjení. Li-ion baterie 7,2 V/1500 mAh se nabíjí 3-5 hodin. Pracovat vydrží přibližně 30 minut. Doporučená akční  cena nůžek Fieldmann FZN 5101-A je 799 Kč, více na www.fieldmann.cz.