VITAR

28.03.2019 10:47

Asi není sporu o tom, že naše unavené tělo potřebuje pro jarní vykročení povzbudit a podpořit imunitu. Hýbete se, dodržujete zásady zdravého životního stylu, ale dávka vitaminů a přírodních extraktů také není k zahození.

Doplňky stravy MaxiVita, které jsou jedničkou v obchodních řetězcích a drogeriích, nabízí i šumivé tablety, které obsahují ryze přírodní extrakty (rakytník, ostropestřec, zelený čaj, ginkgo biloba) a přírodní aroma. V praktických tubách s přitažlivým designem je vždy dvacet chuťově vyladěných tablet. Každá může posloužit k přípravě šumivého nápoje, který přispívá k  podpoře organismu.

 

 

Kolekce obsahuje pět různých přípravků

  • MaxiVita Exclusive Detox - očista jater

Šumivé tablety MaxiVita Exclusive Detox obsahují přírodní extrakt z ostropestřce mariánského, který přispívá zejména ke správnému trávení a činnosti jater. Je vhodný k pročištění při detoxikační kúře. Malinová příchuť.

  • MaxiVita Exclusive Hořčík

Aktivní látky hořčík a vitamin B6, které obsahují šumivé tablety MaxiVita Exclusive Hořčík, se nachází především v kostech, zubech a svalech. Přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, správné činnosti svalů a nervové soustavy. Zdroj hořčíku neboli magnézia pochází i z organické formy, která je pro tělo lépe vstřebatelná. Příchuť grepu a maliny.

  • MaxiVita Exclusive Vitamin C + rakytník

Rakytník řešetlákový je nazýván rostlinou budoucnosti a pomáhá mimo jiné posilovat obranyschopnost organizmu. Cení se pro vysoký obsah vitaminu C, E a karotenoidů. Extrakt z rakytníku  je součástí receptury šumivých tablet MaxiVita Exclusive Vitamin C + rakytník, které obsahují i vyšší dávku vitaminu C (500 mg). Tyto účinné látky podporují imunitní systém a jejich doplňování je vhodné zejména v obdobích se zvýšeným výskytem nemocí. Příchuť citronu.

  • MaxiVita Exclusive Multivitamin

Všestranný pomocník MaxiVita Exclusive Multivitamin obsahuje důležité vitaminy skupiny B, C a E, které přispívají ke správné funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a ochraně před volnými radikály. Šumivé tablety poskytují komplex vitaminů pro podporu imunity. Příchuť pomeranče a mandarinky.

  • MaxiVita Exclusive Ginkgo biloba

Extrakt z listů japonského stromu Ginkgo biloba neboli jinanu dvoulaločného obsahuje komplex látek, které mají pozitivní účinek na periferní krevní oběh (studené ruce, nohy) a pomáhají k udržování normální činnosti mozku. Šumivé tablety MaxiVita Exclusive Ginkgo biloba obsahují právě tento extrakt pomáhající k udržení duševní pohody a mentální svěžesti. Tablety obsahují také vitamin C a přírodní extrakt ze zeleného čaje s polyfenoly. Příchuť citronu a zeleného čaje.