Vitar 14

26.04.2024 18:44

SOUTĚŽ byla ukončena!

 

 

Sezóna klíšťat začíná! Je potřeba se chránit!

Všichni víme, že setkání s klíšťaty, komáry a dalším nepříjemným hmyzem nemusí vždy dopadnout dobře. Mohou nám předat nepříjemné onemocnění, v lepším případě vše skončí bolestivým pokousáním. Před podobnými vetřelci se můžeme úspěšně chránit aerosolovými repelenty Predator. 

Obsahují zvýšený obsah účinných látek a mají prodlouženou dobou účinnosti. Značka Predator se řadí ke špičce moderních ochranných prostředků proti dotěrnému lezoucímu i létajícímu hmyzu. Chrání tak před možnou nákazou, kterou hmyz může šířit.

Repelenty byly testovány dermatologicky, jejich účinnost byla ověřována v extrémních podmínkách záplavových oblastí lužních lesů.

O co soutěžíme?


REPELENT PREDATOR FORTE

Predator Forte je účinný repelent se zvýšeným obsahem účinných látek. Působí proti komárům, klíšťatům, muchničkám a dalšímu hmyzu.

Lze jej aplikovat jak na pokožku, tak na oděv. Účinnost repelentu trvá po dobu 4-6 hodin a je vhodný k delšímu pobytu v přírodě nebo při zvýšené fyzické aktivitě. 

Vhodný pro děti od 2 let. Aplikace možná ve svislé i vodorovné poloze.
Repelent obsahuje 150 ml přípravku, praktické kapesní 

balení 90 ml

 

REPELENT PREDATOR JUNIOR

Predator Junior je účinný repelent, který působí proti komárům, klíšťatům a muchničkám. 

Lze jej aplikovat jak na pokožku, tak na oděv. Účinnost repelentu trvá po dobu 2–4 hodin a je vhodný pro děti už od 3 měsíců i osoby s citlivou pokožkou. 

Aplikace možná ve svislé i vodorovné poloze.
Obsah lahvičky 150 ml

Foto: pixabay a archiv Vitar