Saloos18

02.04.2024 10:33

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Jarní soutěž 

o tři balíčky aromaterapeutické biokosmetiky Saloos

Vžilo se, že jaro je skvělá příležitost k úklidu nejen domácnosti, dvorků, sklepů či zahrad. Ale je to i doba, která se přímo nabízí k tomu, udělat pořádný „úklid“ zaměřený na naši pleť. Každodenní čištění a odličování je už v péči o pleť automatickou samozřejmostí, ale občas je potřeba udělat ještě něco navíc. Zvlášť, když  je  pleť po zimním období unavená, dehydrovaná a potřebuje trochu povzbudit.

Aromaterapeutická kosmetika Saloos nabízí přírodní kosmetiku z nejkvalitnějších surovin pro zachování pružnosti a vitality pleti. Využívá vedle dalších kvalitních surovin rostlinné oleje lisované za studena, 100% přírodní esenciální (éterické) oleje nejen pro jejich nádhernou vůni ale i pro jejich další terapeutické účinky a dokáže nabídnout pro každodenní péči jedinečný aromaterapeutický rituál.

O co soutěžíme?

  • Bio Královský peeling s damašskou růží je ideální pro všechny typy pleti včetně zralé a náročné. Mimořádně šetrné složení s jemnými mikročásticemi rýže, extra bio arganovým olejem a koenzymem mládí Q10 důkladně zbaví pleť nečistot, nadbytečného mazu a šupinek odumřelé kůže. 

  • Příjemně lehká konzistence gelu se po spojení s vodou promění v jemnou mléčnou emulzi, která perfektně čistí a zároveň vyživuje. Využít jej můžete i jako jemný peeling na rty. Vyplatí se jej používat i v létě jako nepostradatelného pomocníka před opalováním.

  • Bio Hydratační pleťové tonikum s okurkou. Každá pleť potřebuje dostatečnou hydrataci, jen tak může působit zdravě, svěže a odpočatě. 

  • Potřebnou dávku povzbuzení  získáte už při každodenním dočištění. Příjemné pleťové tonikum se postará o stažení pórů, zklidnění i tonizaci.

  • Hydratační bioaktivní sérum s ověřenými hydratačními látkami z australských bobulí a fermentovaného jasanu poskytuje pleti osvěžení již po první aplikaci.

  • Zabraňuje šupinatění a díky antioxidačním vlastnostem pomáhá předcházet projevům stárnutí pleti. Nízkomolekulární i vysokomolekulární kyselina hyaluronová  zajišťují okamžitou i dlouhotrvající hloubkovou hydrataci a okurkový extrakt pleť zjemňuje a zklidňuje.