VYHODNOCENÍ TESTU 

PŘEJE VÁM ŠTĚSTÍ?

Štastné dítě ( 6-7 bodů)

Je co závidět, zdá se, že vám vše spadne do klína.. Bez velké námahy dosáhnete čeho chcete.  Zkrátka máte předplatné na štětstí. Ke všemu přistupujete optimisticky  a své šťatsné hneězdě důvěřujete. A pokud někdy zapochybujete, zeptáte se věštkyně a horoskopů. Věříte totiž v osud. Když najdete muže svých snů, není rto náhoda, ale dílo vaší štěstěny.  Přesto pozor: dříve nebo pozěji se může něco pokazit.

TIP:  Na své štěstí se ve všem nespoléhejte. Čím více toho uděláte sama, tím více budete moci být pyšná na své úspěchy, protože budou jenom vaše vlastní.

 

Strůjkyně vlastního štěstí (8-24 bodů)

Blahopřejeme, jste činorodá žena, senzibilmí a silná. Nespoléháte na druhé, nevěříte na pros’řetelnost. Vaše životní heslo je: každý svého štěstí strjcem. Děláte hodně pro to, abyste se měla dobře: máte skvělé přátele, protože na ně máte čas. Vaše koníčky vás baví, váš vztah klape, protože na něm každý den znovu pracujete.

TIP: Užvejte si někdy I překvapení života – nčekaný polibek, báječná okamžik. Chvilky štěstí nelze naplánovat.

 

Stálá hledačka (26-40 bodů)

Vynikající – jste optimistka a máte neotřesilený smysl pro humor., který potřebujete. Není rozhodující, zda je to defekt na autě nebo rajská omáčka na šatech – někdy jako byste přitahovala smůlu. Ale nevzdávejte se, vaším životním mottem je: „každý den přináší novou šanci“. Bohužel máte trošku sklony k pověrčivosti, ale zároveň doufáte, že vám nějaká vyšší moc přinese štěstí.

TIP: Buďte aktivní a každý den lépe plánujte. Tak můžete bez obav vyzvat štěstí na souboj.

<< Zpět