Sebamed

18.05.2015 11:45

Vlasy jsou korunou ženské krásy, ale také indikátorem našeho zdraví. Je-li něco v nepořádku s pokožkou hlavy, zcela jistě se tento problém projeví i na kvalitě vlasů.

 

I když se to nezdá, jsou vlasy  denně namáhané nejrůznější  péčí. Barvíme je, myjeme, češeme, fénujeme a žehlíme za vysokých teplot. Příliš mnoho nevhodné  péče vlasy poškozuje, vlasy se lámou, jsou matné, na pokožce hlavy se začnou tvořit lupy či se nadměrně mastí.

Použití pečujících šamponů Sebamed s pH 5,5 s obsahem aktivních ochranných ingrediencí zvyšuje  odolnost vlasů a ošetřuje ty poškozené.

Proč pH 5,5?
Vlasová struktura je z 90% tvořena keratinem, který jí zajišťuje  maximální stabilitu právě při hodnotě pH 5,5. Šampony s neutrálním pH sice způsobují zvyšování objemu vlasového keratinu, ale mírně kyselé pH 5,5 stabilizuje jeho přirozenou strukturu. Vlasy se pak lehce rozčesávají a získávají hedvábný lesk. Navíc je posílen ochranný kyselý plášť citlivé pokožky hlavy, což podporuje jeho přirozenou funkci bariéry proti vysušování a škodlivým látkám. Vybrat  si  tedy správný šampon je pro zdraví našich vlasů a vlasové pokožky zcela zásadní. Zbavuje vlasy špíny, mastnoty a šupinek odumřelé kůže, ale také o ně pečuje a udržuje je v dobré  kondici. Jen zdravé vlasy jsou krásné!

Nabídka  šamponů Sebamed obsahuje přípravky,  které efektivně řeší specifické problémy. Neobsahují alkalické látky, silikony, barviva ani halogenové organické sloučeniny. Výrobky Sebamed jsou dermatologicky a klinicky testovány.

Jemný šampon pro každodenní použití je určen pro normální až suché vlasy. Jemně, ale důkladně vyčistí vlasy pomocí speciální formule tvořené cukrovými tenzidy. Chrání vlasovou pokožku před vysušováním a vlasy jsou plnější a hedvábně lesklé. Hodnota pH 5,5 pomáhá udržovat hladkou neporušenou strukturu vlasů i při vysoké zátěži.

Šampon proti lupům je vhodný pro velmi citlivou pokožku hlavy se sklonem k tvorbě lupů. Aktivní ingredience Piroctoneolamin zpomaluje růst plísní podporujících vznik lupů a přispívá k jejich dlouhodobému odstranění. Při pravidelném používání získají vlasy zdravý objem a lesk.

Šampon proti vypadávání vlasů výrazně snižuje vypadávání vlasů díky lepšímu prokrvení pokožky hlavy. Kombinace komplexu NHE, kofeinu a extraktu z ginkgo biloby pomáhají stimulovat mikrooběh pokožky hlavy. Výživné látky se tak snáze dostávají k vlasovým folikulům a dochází k redukci vypadávání vlasů, které poté rostou silnější a zdravější. Hodnota pH 5,5 chrání a udržuje zdravou pokožku hlavy, stabilizuje ochranný kyselý plášť a posiluje vlasovou strukturu.

Regenerační šampon vrací poškozeným vlasům lesk a hebkost pomocí účinného regeneračního komplexu s biopolymery a mléčným proteinem, které na vlasech vytvoří ochrannou vrstvu a vyhladí je. Hodnota pH 5,5 chrání a udržuje zdravou pokožku hlavy, stabilizuje ochranný kyselý plášť a posiluje vlasovou strukturu. Šampon je  pro suché a barvením či trvalou zatěžované vlasy.

Regenerační kondicionér na vlasy poskytuje vlasům intenzivní péči po umytí. Obalí; vlasy ochrannou vrstvou, která je vyživuje, dodá objem a pevnost. Speciální bylinné extrakty pronikají do vlasů a zlepšují jejich strukturu a elasticitu. Hedvábné proteiny chrání vlasy před vysušováním,  snadněji rozčesávají a upravují. Kondicionér je vhodný pro všechny typy vlasů.