Saloos 7

17.03.2019 18:15

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!

Saloos, výrobce certifikované přírodní biokosmetiky, je na českém trhu už více jak 25 let. S jeho produkty se i všední den může naplnit mnoha příjemnými voňavými zážitky. Saloos kosmetika dokáže okouzlit každou pokožku, včetně citlivé a jemné dětské, ale navíc vás její působení díky čistě přírodním vůním pozitivně naladí a potěší na duši.

Jaro už ťuká na dveře a my brzy odložíme kabáty, bundy a huňaté svetry. Ve skříni na nás už čekají krásné šaty a sukně, mnohdy s odvážnými střihy a v superkrátkých délkách. Konečně už bude zase teplo! Jenže, co na to naše nohy? Jsou připravené na takové zásadní odhalení ? Pro netrpělivé předjaří nám nabízí Saloos kosmetiku, která snadno pomůže k hladké pokožce bez nevzhledných ďolíčků.

Sprchový olej Celulinie jemně myje pokožku bez vysušování a nadměrného odmaštění. Spolu s bio tělovým a masážním olejem Celulinie jsou tou správnou dvojkou pro jarní detox pokožky. Pravidelná masáž tímto olejem díky obsaženým esenciálním olejům z jalovce, grepu, citronu a dalších citrusů, pomáhá rozproudit lymfatický oběh a odplavovat zadržené tekutiny z těla.  Tělový olej zároveň pokožku zvláční a hydratuje, takže už nemusíte dále řešit následnou péči po koupeli.

Jiným skvělým pomocníkem, který se může aktivně podílet na úspěšném úsilí uhladit a oživit pokožku nohou je bio tělový peeling MojitoTato vyhlazující směs přírodních esenciálních olejů svěže vonící máty, šťavnaté limety, krystalků ryzí mořské soli a rostlinných bio olejů přispívá ke zvláčnění a zpevnění pokožky těla. Použít jej můžete i pro zjemnění drsné kůže na loktech a patách. Zrnka soli ji šetrně obrušují, zbavují odumřelých buněk a zvyšují její pružnost. Sytá citrusová vůně stimuluje smysly a v kombinaci se solnou masáží dodává kůži pocit svěží energie, vitality a mládí.