Blistex

26.02.2017 12:13

 

O dva balíčky pro dokonalou péči o rty

Pečovat o rty není příliš náročné, jen je potřeba mít po ruce ty správné přípravky. Když se totiž ošetření rtů zanedbá, budou suché, popraskané a někdy se tak dokonce nechtěně otvírá brána pro nejrůznější infekce.

Společnost Blistex je světovým lídrem v oblasti péče o rty. Neustále přichází s novými technologiemi a inovuje stávající produkty, které se prodávají ve více než 75 zemích světa. 

Blistex po léta využívá své jedinečné znalosti a zkušenosti o lidských rtech, aby svým zákazníkům vždy poskytl vysoce kvalitní produkty, které chrání, zklidňují a pomáhají.

Značka balzámů na rty Blistex nyní spolupracuje s Kateřinu Emmons, trojnásobnou olympijskou medailistku ve střelbě ze vzduchovky a malorážky, která se stala ambasadorkou balzámů Blistex. Postřehy ze spolupráce můžete sledovat na jejím oficiálním FB profilu a na instagramovém a facebookovém účtu e-shopu KupKosmetiku.cz.

Pětice balzámů Blistex snadno řeší téměř všechny problémy, které mohou zejména v období přechodu ze zimy do jara rty postihnout. Suchost, praskání, bolestivá podráždění i opary. Zajímavé a praktické je také balení produktů – ať už to jsou vysouvací tyčinky, které oceníte při pohybu venku nebo při sportu, anebo ošetřující krém, ať už se skrývá v tubičce nebo kelímku. 

 

 

Hrajte a vyhrajte!

Dva vylosovaní čtenáři, kteří správně odpoví na naši otázku do 28. února 2017 na: www.soutez@lady-in.czzískají pečující balíček, věnovanýspolečností Blistex

Soutěžní otázka

Na kolika olympiádách získala Kateřina Emmons své tři medaile?

a) na jedné

b) na dvou

c) na třech