Výrobce zubních past Sensodyne se spojil s neziskovou organizací Loono v užitečné kampani. Přinese vám nejen krásnější úsměv, ale i aktivní ochranu proti nepříjemné hrozbě –– rakovině prsu.

Zdraví má každý z nás na pomyslném žebříčku důležitosti zařazeno na první příčku. Preventivní návštěvy lékařů si většinou pečlivě píšeme do diáře, abychom na ně nezapomněli. 

Ale není to jen návštěva lékaře, která nám může pomoci. Je několik dalších věcí, které můžeme sami aktivně a velmi jednoduše udělat, abychom mohli jít zdravému životu a kondici naproti bez větších problémů.

Samozřejmě, že je řeč o prevenci a samovyšetření prsů. Optimálně by mělo probíhat jednou za měsíc, a právě tady se vše protíná a propojuje.

Pro zachování krásného úsměvu je důležité myslet na své zuby, na jejich vzhled, čistotu a kondici. Ale ženská krása se vedle úsměvu opírá i o další pilíře a jedním z nepřehlédnutelných jsou i prsa. A ani na ně není radno zapomínat!

Prevence rakoviny prsu, která může velmi výrazně ohrozit ženské zdraví, vzhled a kondici by měla začít jejich pravidelným samovyšetřením. Optimální je samovyšetření provádět jednou měsíčně, tedy zhruba tehdy, když v koupelně dojde tuba zubní pasty. A to je spojující klíč.

I přesto, že tato jednoduchá prevence může zachránit život, mnoho žen na ni zapomíná nebo ji podceňuje. Pro připomenutí důležitosti samovyšetření prsů vznikla kampaň “Došel Sensodyne? Sáhni si na prsa”. 

Značka zubních past Sensodyne spolu s neziskovou organizací Loono tak již druhým rokem připomíná ženám, že samovyšetření prsou zabere jen pár minut, ale je životně důležité. Protože tuba zubní pasty vydrží zhruba měsíc, pokaždé, když dojde, víte, že je čas se na vlastní prsa zaměřit.