Ruku na srdce, většina z nás si během minulých měsíců opatřila víc tukových polštářků, než kdy jindy. Potřebujeme se jich zbavit, vždyť šance na příjemnou dovolenou v plavkách je stále reálnější.

Oriflame nabízí možnou cestu, jak kýžené zhubnutí nastartovat. SuperShaky k regulaci hmotnosti jsou vyvážené porce potravy v  nápoji, které mají bezpečně, prakticky a účinně pomoci udržet kontrolu nad kalorickým příjmem. 

Vysoce kvalitní prášek je obohacený přírodními přísadami, rostlinnými proteiny, vlákninou, zdravými tuky a 23 esenciálními vitamíny a minerály. Stačí smíchat s dávkou kravského nebo sojového mléka a náhrada stravy je hotová. 

Receptura nápoje je sestavena vědci tak, aby zajistila vysoký obsah proteinu, který tiší hlad a udržuje hladinu energie, zabrání  úbytku  svalové  hmoty. SuperShaky obsahují vlákninu, která podporuje trávení, a navíc, při použití sojového mléka jsou vhodné i pro vegany.

Každá dieta je náročná, problém se může skrývat i v období těsně po ní. Každý, kdo úspěšně dosáhl svého cíle, bude čelit další výzvě – svou  váhu si  udržet. SuperShaky i v tomto případě pomohou, nutričně plnohodnotné nápoje umožňují přijímané kalorie snadno zorganizovat.!

Když se dieta bohatá na protein spojí s cvičením, redukce tukové hmoty bude úspěšnější. Wellness by Oriflame věří ve spojení zdravého jídelníčku, dostatečné hydratace, fyzického cvičení a pozitivního životního stylu, které dohromady optimalizují celkové zdraví a fyzickou i duševní pohodu.

 

O co soutěžíme

Dárek v podobě dvou balení Super Shake s čokoládovou a vanilkovou příchutí nabídne možnost vyzkoušet si kontrolu přijímaných kalorií k regulaci hmotnosti pro  42 porcí.  

Jedna dávka nápoje obsahuje vše, co tělo potřebuje, plnohodnotně nahradí jednu porci jídla. Takto zvolená redukce hmotnosti omezuje stres spojený s dietami a pocitem hladu. 

Nápoje mohou pomoci i později, kdy potřebujeme zabránit jojo efektu. Nahrazení jednoho jídla denně umožní plynule přejít do běžného stravovacího režimu.