Všichni naši operátoři jsou obsazeni!

07.12.2015 11:42

Z deníku EvelínyNedávno mě začalo plíživě bolet pravé rameno. Zprvu jen trochu a nenápadně, pak den ode dne stále víc a silněji.  Hlavně večer a v noci. Mazala jsem si ho kouzelnou mastičkou z televizní reklamy. A nic.

Polkla jsem pár tabletek proti bolesti. A? Překvapivě zase nic. Tři dny jsem trpěla jako zvíře, až jsem se rozhodla navštívit svého ortopeda ve spádové nemocnici. To znamenalo se k němu objednat…

Číslo jsem si našla na internetu, kde mi nabídli dokonce jakousi jeho zkrácenou volbu. S potěšením, že moje nemocnice jde s dobou, jsem ho vytočila. A ozvalo se toto: „Dobrý den, dovolali jste se do nemocnice Hořovice. Litujeme, ale všichni naši operátoři vyřizují dotazy pacientů, kteří se dovolali před vámi. Vyčkejte, až budete spojeni, anebo své volání opakujte později.

Čekala jsem na spojení, leč marně.  Zkusila jsem své volání opakovat i později, ten den hned několikrát, ale měla jsem smůlu. Stále totiž existovali pacienti, kteří se dovolali přede mnou.

Odpoledne jsem to vzdala. Opět jsem si s mizivým účinkem namazala rameno mastičkou a polkla prášek. Do postele jsem uléhala s bolavým ramenem a hlavou plnou katastrofických představ.

Představovala jsem si, jak volám do pohřební služby, abych se dozvěděla, že zatímco mi nebožtík stydne v ložnici, všichni operátoři vyřizují dotazy pozůstalých, kteří se dovolali přede mnou. Policie se mi zase omlouvala, že řeší oznámení dříve se dovolavších přepadených. U hasičů mě telefonní automat ubezpečil, že jen co uhasí dříve nahlášené požáry, tak se staví i u mě…

Bylo mi ouzko, převracela jsem se zprava, doleva, až jsem z toho všeho nakonec usnula.

Ráno jsem usoudila, že úplně nejjednodušší bude zajít s ramenem na chirurgickou pohotovost.

Jen si nejsem jistá, že by to tak mělo být…

Co, když mi předepíšou mastičku a prášky?

Pomóóc!

Evelína