Vitar8

03.12.2020 23:50

SOUTĚŽ JE UKONČENA!

Byliny a léčivé rostliny se využívaly k léčení i posílení kondice odpradávna.  VITAR, tradiční český výrobce vitaminových doplňků, připravil kolekci bylinných elixírů MaxiVita Herbal s pečlivě namíchanými recepturami, které mohou podpořit imunitní systém, kondici, i ochranu proti nachlazení. 

Bylinné elixíry obsahují vysoce koncentrované bylinné extrakty. Řada z nich se tak může stát  užitečnými pomocníky v obraně proti  podzimním a zimním neduhům, stresu a podporuje nastartování vlastní imunity.

MaxiVita Herbal Bylinný elixír POSÍLENÍ IMUNITY Obsahuje 10 vitaminů (vitamin C, E a vitaminy skupiny B) a bylinné extrakty (plicník lékařský, Echinacea), které přispívají ke zvýšení odolnosti proti virům a bakteriím.

MaxiVita Herbal Bylinný elixír RAKYTNÍK Podporuje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost organismu, přispívá ke zdravému stavu pokožky a činnosti kardiovaskulárního systému. K dlouhodobému užívání po celý rok, zejména v období podzimu a zimy.

MaxiVita Herbal Bylinný elixír NA KAŠEL Má příznivý vliv na horní cesty dýchací a může pomoci ke zmírnění chrapotu a pocitu škrábání v krku.

MaxiVita Herbal Bylinný elixír ZDRAVÉ OČI Obsahuje přírodní extrakty z borůvek, světlíku a měsíčku lékařského, má antioxidační účinky.

MaxiVita Herbal Bylinný elixír PRŮDUŠKOVÝ Mírní průběh nachlazení. Pozitivně přispívá ke zvýšení odolnosti proti virům a bakteriím při rýmě, kašli a nachlazení.

MaxiVita Herbal Bylinný elixír KANADSKÉ BRUSINKY Je vhodné užívat při potížích s močovými cestami a v období chřipek a nachlazení.

MaxiVita Herbal Bylinný elixír KLIDNÝ SPÁNEK Obsažené přírodní extrakty mají uklidňující účinky, podporují mentální pohodu při vypětí a navozují pohodu při usínání.

 

TIP 

Dětské Bylinné elixíry

Většina elixírů se dá nabídnout dětem od tří let, dva jsou ale určeny přímo pro děti. 

MaxiVita Herbal Bylinný elixír KAŠLÍK
Usnadňuje odkašlávání a posiluje obranyschopnost organismu.

MaxiVita Herbal Bylinný elixír POSÍLENÍ IMUNITY pro děti
Podporuje dětskou imunitu díky kombinaci jedenácti důležitých vitaminů a extraktu z rakytníku. Je určen zejména pro období zimy a podzimu.