Vitar7

15.07.2020 21:09

Čeká nás léto, které asi budeme co nejvíc trávit v přírodě. Jenže tam už čekají klíšťata, komáři a další hmyz, který nám může pobyt v lesích i na zahradách nepříjemně zkomplikovat. Hmyzí kousnutí je bolestivé a svědivé. Navíc některé druhy mohou šířit i nepříjemné a nebezpečné nemoci. 

Pomoc nabízejí repelenty, které zajistí  ochranu před dotěrným hmyzem, ať už se s ním potkáme kdekoliv, na zahradě nebo třeba  v lužních lesích při jízdě na kole. 

Repelenty Predator od Vitaru nabídnou štít proti hmyzu nejen pro dospělé ale i pro děti. V portfoliu je přípravek také pro ty, kteří sází na produkty v BIO kvalitě anebo ty, kdo se chtějí chránit nejen proti komárům, ale i slunci.

Komáři a klíšťata zůstanou v nevýhodě

Používání repelentů nás chrání před nepříjemnostmi, které komáři a další létající nebo lezoucí hmyz způsobí svým bodnutím.  Řada přípravků Predator nabízí dostatečný výběr pro každého, i  pro ty, kteří potřebují něco tak trochu na míru. Jsou testovány jak dermatologicky, tak v extrémních podmínkách záplavových oblastí.

  • Predator Repelent Forte se zvýšeným obsahem účinných látek. Působí proti komárům, klíšťatům, muchničkám a dalšímu hmyzu. Dá se aplikovat jak na pokožku, tak i na oděv. Vhodný pro delší pobyt v přírodě i pro děti od 2 let. Účinnost  4-6 hodin.

  • Predator Repelent Junior je vhodný pro děti  už od 3 měsíců a pro  citlivou pokožkou.

  • Predator Repelent Maxx plus účinný kapesní repelent pro použití v oblasti s vysokou možností přenosu nákazy hmyzem a extrémně vysokým výskytem komárů.

  • Predator Repelent Aloha s ochranným faktorem proti UV (30 SPF). Odpuzuje hmyz a chrání před slunečním zářením. Dá se aplikovat pouze na pokožku. Účinnost repelentu trvá po dobu 6-8 hodin. Vhodný pro děti od 2 let.

  • Predator Repelent Bio obsahuje účinné látky na bázi přírodních esenciálních olejů (citronelal, eukalyptol, limonen a další). Odpuzuje všechny druhy komárů a klíšťat. Je 100% BIO, bez parfemace. K aplikaci na pokožku i na oděv, pro děti od 2 let.

  • Predator Gel po bodnutí hmyzem určený k lokálnímu ošetření pokožky. Uleví po bodnutí obtížným hmyzem nebo zklidní podrážděnou pokožku po spálení kopřivami. Příjemně chladí a čistí. Vhodný pro děti od 3 let.

Repelenty Predator zakoupíte v lékárnách, lékárenských e-shopech a na e-shopu nasevitaminy.cz.

Ilustrační foto: pixabay