Vitar5

01.12.2019 15:44

Studená rána bývají velmi nepříjemná, stejně tak jako večerní lezavá zima, která nás doprovází na cestě z práce. Snadno se tak dá promrznout a prochladnout. Aby nás taková situace nezaskočila, je dobré mít po ruce první pomoc – šálek příjemně teplého nápoje, který nás navíc podpoří v době chřipkových epidemií, infekcí a viróz. 

Zahřát se je tak příjemné!

 

MaxiVita Herbal Horké nápoje se mohou stát ideálním společníkem pro chladné dny! Sálající teploučko, s obsahem vitaminů a rostlinných extraktů ve třech variantách rozpustných vitaminových nápojů MaxiVita. Posilují imunitu a neobsahují lepek, laktózu a konzervanty.

MaxiVita Herbal Horký nápoj ZÁZVOR s příchutí čaje a citronu

Obsahuje přírodní extrakty ze zázvoru (65 mg) a rakytníku, které jsou významnými antioxidanty a přispívají k přirozené obranyschopnosti organizmu. 

Horký nápoj je obohacen o zvýšenou dávku vitaminu C a zinku, které jsou rovněž velmi důležité pro funkci imunitního systému. Vitamin C navíc přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

MaxiVita Herbal Horký nápoj BRUSINKA s příchutí brusinky kanadské a maliny

Zahřeje a prospívá močovým cestám díky obsahu přírodního extraktu z brusinek (200 mg). Může přispět ke zvýšení odolnosti proti virům a bakteriím.

Obsažené přírodní látky spolu s vitaminem C a zinkem působí jako významné antioxidanty, které chrání buňky těla před působením volných radikálů. Vitamin C navíc příznivě ovlivňuje imunitní systém a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.


MaxiVita Herbal Horký nápoj ECHINACEA  s příchutí černého rybízu
Zahřeje a prospěje obsahem extraktů z echinacey (100 mg) a aceroly, obsahuje vitamin C a zinek.
Extrakty z echinacey a aceroly jsou významnými antioxidanty, které pozitivně přispívají k přirozené obranyschopnosti organizmu. Mají vliv i na horní cesty dýchací, používá se jako podpora při při nachlazení.

 

Více najdete na na e-shopu s doplňky stravy od VITARu www.nasevitaminy.cz.