Vitar4

03.11.2019 16:24

 

Každá žena sní o bohatých, silných a krásně zářících vlasech. Realita ale může být jiná, vlasy vypadají nezdravě, jsou roztřepené, zplihlé, řídké a lámavé. Na kvalitu vlasového vlákna má vliv nejen vnější péče, ale také výživa „zevnitř“. Aby vlasy dostaly vše, co potřebují, měla by být strava bohatá na bílkoviny, vitaminy a minerální látky. Vlasům prospívají aminokyseliny, vitaminy skupiny B, vitamin C, železo, zinek, měď, selen a další tzv. mikroživiny. Někdy je složité dodržovat jídelníček tak, aby obsahoval vše potřebné a v dostatečném množství.

Pro lepší kondici vlasů a jejich kvalitní výživu je možné sáhnout po vyváženém koktejlu potřebných látek v podobě doplňků stravy. Samozřejmě vždy v kombinaci se správnou výživou a kvalitní péčí.

Řešení pro vaše vlasy

Řada Revitalon je zaměřena přímo na výživu a kondici vlasů. Obsahuje nový kofeinový šampon, kapsle Revitalon Forte a také Revitalon vlasový stimulátor.

  • Revitalon Kofeinový šampon je určený zejména k péči o jemné, poškozené a vypadávající vlasy. Obsažený kofein, keratin, aramidy, vitaminy a aminokyseliny podporují růst vlasů, arganový olej regeneruje a vrací vlasům vitalitu a lesk. Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů, pro každodenní používání, pro ženy i muže. Obsah: 250 ml.

  • Revitalon Forte Kapsle nabízejí dostatečnou výživu a posílení vlasů, nehtů i pokožky. Obsahují 18 účinných látek v jediné kapsli. Každodenní užívání zajistí příjem těch nejdůležitějších látek potřebných pro vlasové kořínky. Obsahují aminokyseliny, základní stavební kameny bílkovin, které tvoří strukturu vlasů, vitamin B7 pro udržení krásných vlasů a pokožky.

Měď  přispívá k zachování přirozené barvy vlasů. Zinek, selen a extrakt z přesličky způsobí zlepšení vzhledu a struktury vlasů, nehtů a pokožky. Vitamin C je důležitý pro tvorbu kolagenu a látky nezbytné pro strukturu pokožky a krevních cév. Pivovarské kvasnice obsahují komplexní spektrum důležitých vitaminů skupiny B. Extrakt z kopřivy se doporučuje užívat při problémech s vlasy.

Vybrat si  můžete ze dvou  velikostních  balení -  30 a 90 + 30 kapslí.

 

  • Revitalon Vlasový stimulátor je intenzivní vlasová kúra s vysokou koncentrací účinných látek k péči o jemné, poškozené a vypadávající vlasy, Díky aplikaci přímo na pokožku vyživuje vlasové kořínky a stimuluje růst vlasů. Je vhodný pro všechny typy vlasů žen i mužů. Vlasy nezatěžuje a nemastí. Jedno balení obsahuje 21 x 6 ml ampulí.

     Všechny výrobky z řady Revitalon koupíte v lékárnách a na  www.nasevitaminy.cz