Vitar_Revital

31.01.2021 20:43

 

SOUTĚŽ

o tři balíčky šumivých vitaminových tablet Revital

Všichni víme nebo alespoň tušíme, že v současné době potřebujeme notnou dávku vitaminů, abychom našemu tělu pomohli vypořádat se vším, co na něj zvenku neustále působí. A dostatek tekutin je důležitým předpokladem k tomu, aby tělo dokázalo vyloučit produkty vlastního metabolismu a mohlo obnovovat své funkce. 

Šumivé tablety REVITAL jsou příjemným zpestřením pitného režimu. Jsou takovou vitaminovou „bombou“, hodíte je do sklenice, zašumí a z obyčejné vody je rázem chutný vitaminový nápoj.

VITAR jako tradiční český výrobce vitaminových doplňků, se šumivými tabletami v roce 1990 začínal a dodnes je nabízí pod původní značkou REVITAL v několika příchutích. Kromě vitaminů a minerálních látek obsahují i zdraví prospěšnou vlákninu pro lepší trávení. Navíc nepřekyselují žaludek, takže se nemusíte bát pálení žáhy.

 

O co soutěžíme?

Balíček od Vitaru obsahuje tři druhy šumivých tablet v několika příchutích.

1x REVITAL C Vitamin 500 mg
2x REVITAL C Vitamin 1000 mg

Vitamin C napomáhá ke správné funkci imunitního systému, ochraně před oxidativním stresem, správné tvorbě kolagenu a pro normální funkci kůže a dásní. Je také důležitý kvůli normální psychické činnosti a zvýšení vstřebávání železa.

2X REVITAL MULTI FORTE

Revital Multi 10 obsahuje důležité vitaminy, které přispívají ke správné funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a ochraně před oxidativním stresem.  Vitaminy skupiny B, C a E přispívají ke správné funkci imunitního systému a nervové soustavy, správnému energetickému metabolismu a v neposlední řadě podporují správnou činnost svalů.