Vitar /3./

21.08.2019 11:57

To, že se má dodržovat pitný režim, ví asi dnes už každý. Na výletech, v práci, ve škole, všude potřebuje náš organismus čas od času dodat tekutiny, aby správně fungoval. Potřebnou dávku zajistíme  nejrychleji sklenicí čisté vody. Jenže ne vždy máme na takové doplnění tekutin chuť. 

Šikovná pitíčka v praktickém sáčku, který je navíc opatřený termofólií pro udržení teploty, nabízejí rychlé a chutné osvěžení a zábavu dětem i dospělým. Dají se přibalit do batohu na výlet, nezaberou mnoho místa v piknikové tašce a vychutnat si je můžete i v pohodlí domova. Vychlazené jsou osvěžením v teplých dnech!

Nápoje Capri-Sun neobsahují chemické konzervanty, syntetická barviva ani umělá aromata. Ovocná složka má skvělou chuť a díky originálnímu a skladnému obalu zajistí dětem nejen osvěžení, ale i zábavu.  

Malé balení nápoje s brčkem je však někdy málo, ale velké litrové balení džusu bývá pro výlety zas až příliš velké. Jak z toho? Ovocné nápoje Capri-Sun se šroubovacím uzávěrem o objemu 0,33 l mohou být spolehlivým společníkem po celý den a zahnat žízeň, kdykoliv nás napadne.

Nápoje v „cestovním balení“ Capri-Sun pro tuzemský trh vyrábí v licenci  zlínská společnost VITAR, s.r.o. ve svém výrobním závodě v Tišnově  od roku 1999.

        

 O CO SOUTĚŽÍME

Tři výherci dárkového balíčku Capri-Sun v něm najdou nejen malé ovocné nápoje v tradičním sáčku s brčkem o objemu 0,2 litr. 

Oceníte  jejich složení bez umělých sladidel, barviv a konzervantů. Najdete  tu některé  z pěti ovocných příchutí, od pomerančové a multivitaminové klasiky  po hravé mixy ovoce Mystic Dragon, Safari Fruits a Fun Alarm.

Komplet obsahuje  i Capri- Sun pitíčka pro  „velké  holky “ se šroubovacím uzávěrem o objemu 0,33 litru. Dá se otevřít a zase zavřít a pokračovat v práci nebo procházce.  Ani ty neobsahují umělá sladidla, barviva ani konzervanty. Vyrábí se ve třech příchutích – multivitamin, mango a maracuja, višeň a granátové jablko.

A dárek pro děti, které si již chystají do školy v podobě veselého pexesa a školního rozvrhu.

Pití v sáčku?

Lahvičky, lahve a krabice s nápoji nás provázejí na každém kroku. Ale sáček? Vyvinul jej už před téměř padesáti lety Rudolf Wild.  

Dokáže udržet všechny příchutě Capri-Sun čerstvé a svěží bez toho, aby bylo potřeba použít jediný konzervant. 

Na rozdíl od plastových lahví se dají sáčky plnit při teplotě přes 80°C, nápoj se tak sterilizuje a nekazí se.

Tuto výhodu, která zajistí obsahu obalu Capri-Sun dlouhodobou čerstvost a svěžest, oceňují i astronauti přímo ve vesmíru. Od roku 2010 jsou Capri-Sun obaly využívány na Mezinárodní Vesmírné Stanici ISS Evropskou Vesmírnou Asociací (ESA)