Urtekram

14.03.2017 11:12

O tři dárkové   balíčky zubní bio kosmetiky

Urtekram je hlavní dánský výrobce BIO potravin a přírodní BIO kosmetiky.

Jeho filosofií je předpoklad, že vše, co si nanášíte na pokožku a čím se myjete, by mělo být stejně čisté jako to, co jíte. Vše totiž končí na tomtéž místě: v každičké části vašeho těla…

Společnost Urtekram byla založena v Dánsku roku 1972 a dnes sídlí v Mariageru v severním Jutsku. Produkty jsou vyráběny při použití ekologicky nezávadných výrobních metod, neobsahují tedy syntetické tenzidy, parabeny nebo jiné konzervační látky ani parfémy. 

 

V Urtekramu nejsou produkty v žádné fázi procesu výroby testovány na zvířatech. Kosmetika má certifikát ECOCERT.

Vedle kosmetických přípravků k péči o pleť a tělo nabízí Urtekram také Bio zubní pasty. Zubní hygiena je nezbytným předpokladem zdravých zubů a dásní, které si všichni chceme udržet co nejdéle.

Zubní pasty Urtekram obsahují jako základ křídu, která vznikla před miliony let. Získává se z mořského dna a jemně se mele. 

Pasty rovněž obsahují aloe vera, díky níž pomáhají chránit dásně a aktivní složky, které čistí a bělí zuby a také stimulují dásně. Naopak neobsahují syntetika a pěnidla, která by mohla dráždit ústní sliznici.

 

Výběr éterických olejů zaručí příjemný chuťový zážitek, navíc dezinfikují, hojí, zabraňují usazování plaku a zanechávají příjemný dech a pocit svěžesti v ústech. Dutina ústní je totiž velice citlivá na agresivní pěnidla, která se v běžných zubních pastách objevují.

Přílišné vysušování pěnidly se u citlivých jedinců často projevuje boláčky, afty, ale i bolavými koutky. 

BIO pasty Urtekram žádná pěnidla neobsahují, přitom čistí a dezinfikují bez chybičky! V portfoliu mají i zubní pastu pro děti s příchutí Tutti Frutti.

K dostání na:www.urtekram.cz