Uriage Bebé

21.06.2018 16:29

SOUTĚŽ

o tři balíčky dětských přípravků URIAGE Bébé 

Dětská pokožka vyžaduje pečlivou péči a opatrné ošetření. Kontakt s plenami může vyvolávat opruzeniny a podrážděnou reakci. Nebezpečné je i  slunce.

Nikdy nevystavujte miminka a malé děti přímémým slunečním paprskům. Je třeba, aby při pobytu venku měly lehké oblečení, batolata pokrývku hlavy a aby zůstávaly pokud možno stále ve stínu.

Přehřátí a nadměrné slunění může vyvolat závažné zdravotní komplikace a někdy i dlouhodobé následky. Citlivost vůči UVA a UVB je u malých dětí daleko vyšší než u dospělých. Navíc, kůže si pamatuje a nerozvážné spálení pokožky může být v budoucnu jednou z příčin vzniku nebezpečného melanomu nebo dalších potíží.

Chránit děti před sluncem je tedy nutné. Zásady správného přístupu je přitom docela snadné dodržet. Kojenci a batolata do jednoho roku by se vystavovat slunci neměli vůbec, stačí jim běžný pohyb na vzduchu ve stíněném kočárku.

Pobyt starších dětí zejména u moře nebo vodních ploch měla doprovázet ochrana před sluncem (a to i když je pod mrakem) nejen pokrývkou hlavy a lehkým tričkem, ale samozřejmě i vhodnými opalovacími přípravky. Na kůži působí i odražené sluneční paprsky.

Ošetření kůže by se mělo pravidelně opakovat, nejen po vykoupání, kdy se část naneseného přípravku odplavuje, ale i tehdy, když se děti nekoupou.

Účinnost opalovacích přípravků se snižuje i pocením a otěrem. Rozhodně je potřeba neustále kontrolovat nejohroženější místa těla – uši, nos, ramena, záda a nárty, kde mohou spáleniny vzniknout velmi rychle.
Výběr ochranného přípravu zejména pro děti by se tedy měl řídit nejen obsaženým filtrem, ale i jeho deklarovanou voděodolností.

 

O co soutěžíme


Uriage Bébé Minerální krém SPF 50+ pro nejmenší 50 ml

Pro  citlivou pokožku těch nejmenších. Neobsahuje organické chemické filtry a má vysokou snášenlivost. Chrání citlivou pokožku miminek před UVA, UVB a volnými radikály. Přípravek je hypoalergenní, voděodolný, bez parfemace, bez alkoholu, bez konzervantů. Vedle ochrany před UV zářením zajistí i potřebnou intenzivní hydrataci pokožky.

Použití: Při pobytu venku naneste dostatečné množství přípravku. Pro obličej a krk je to zhruba množství odpovídající kávové lžičce. Přípravek nanášejte opakovaně. I přes to, že je dítě chráněno oblečením a je ve stínu, omezte čas trávený na slunci na minimum.

URIAGE Bébé 1er Change

Chrání citlivou pokožku těch nejmenších a zabraňuje vzniku opruzenin. Hydratuje, ošetřuje a zjemňuje pokožku miminka. Obsahuje patentovaný komplex Poly-2P, který izoluje pokožku na povrchu a brání jejímu podráždění. Pokožka může dýchat a regenerovat.

Díky vysokému obsahu termální vody Uriage přípravek zmírňuje pocit diskomfortu a snižujzarudnutí, předchází tak vzniku opruzenin. Použití: Tento krém zabraňuje vzniku opruzenin a regeneruje oslabenou pokožku zadečku. Po každém přebalování nanášejte přípravek v silné vrstvě na dokonale čistou a suchou pokožku

Foto:: pixabay