Dermacol2

13.11.2014 21:51

SOUTĚŽ JE UKONČENA

 Pro perfektní odlíčení očí

Líčení očí věnují ženy hodně energie a času, ale jak je to s odličováním? Citlivá pleť očního okolí si od stínů, řasenky a třeba i očních linek potřebuje dostatečně oddechnout, jinak bude brzy vypadat unaveně. Jemná pokožka se pak začne skládat do předčasných vrásek dříve, než je nutné.

TIP DERMACOL 

Kvalitní odlíčení by mělo doplnit použití vhodného očního krému nebo gelu. Účinně se tak dá předejít  předčasnému stárnutí dostatečným prokrvením pokožky okolo očí a odvedením  toxinů, které způsobují ochablost kůže a otoky pod očima. Jedním z takových přípravků je

Nanáší se v silnější vrstvě jako oční maska na 15 minut. Přispívá k regeneraci a osvěžení, působí preventivně proti vzniku červených žilek.

Dermacol Eye Gold Gel

Odstranění veškerých zbytků dekorativní kosmetiky, která nás celý den doprovázela a zdobila, by mělo být nedílnou součástí péče o pleť, stejně tak jako výběr a použití vhodného krému nebo gelu. Jemná kůže očních víček a jejich bezprostředního okolí je velice citlivá  a rozhodně si kvalitní a správnou  péči zaslouží.

Víte skutečně jak na to?

Přípravky, určené k odstraňování líčení očí musí splňovat několik potřebných kritérií. Nesmí dráždit, vysušovat ani stahovat a přitom efektivně likvidovat vše, co na pleti už nemá co dělat. V tom  nám  mýdlo  ani  běžná  pleťová  voda nepomůže.

Trojice odličovačů Dermacol naopak proces odstranění kosmetických přípravků z pleti očního okolí maximálně usnadní a zpříjemní. Výběr závisí na kvalitě pleti a také na oblíbených přípravcích, které pro zvýraznění očí přes den nebo pro slavnostní večerní příležitosti použijeme.

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Tři z vás, kteří nám zašlou správnou odpověď na jednoduchou otázku, získají dárek v podobě odličovačů od firmy Demacol.

Co je potřeba použít pro odlíčení očí?

A /    k důkladnému  odstranění zbytků  dekorativní kosmetiky z očního okolí je nejefektivnější použít vodu a mýdlo

B/    pokožka očního okolí se ošetřuje stejně jako pleť obličeje. Zbytky kosmetiky a také celodenní prach a nečistoty nejlépe odstraní jakákoliv pleťová voda, event. pleťové mléko bez ohledu na typ pleti

C/    pro účinné a šetrné odstranění dekorativní kosmetiky z očního okolí je vhodné použít odličovač, který citlivou pleť nevysušuje, ale naopak hydratuje. Při jeho výběru se orientujeme jak kvalitou pleti, tak i typem použitých líčidel.

Vaše odpovědi zasílejte na e-mail: soutez@lady-in.cz do 13. listopadu 2014