Soutěž Saloos (1.)

11.12.2014 12:56

 Chladné počasí s velkými výkyvy teplot nesvědčí žádné pokožce. Aby byla pokožka krásná a zdravá, potřebuje intenzivní péči. Vyhrajte  špičkovou přírodní biokosmetiku Saloos, která je přímo ideální k dokonalé ochraně a výživě pleti právě v tomto náročném období.

Je vyrobena z nejkvalitnějších rostlinných olejů lisovaných zastudena např. bio jojobového, bio brutnákového, bio šípkového, mandlového, meruňkového oleje, unikátního bio bambuckého másla a 100% přírodních esenciálních olejů.

Obsažené esenciální oleje předávají výrobkům neodolatelné vůně, které pozitivně ovlivňují naše smysly. S produkty společnosti  Saloos se vydáte do světa vůní, které nás provází již po staletí.

V době, která je často plná stresu, napětí a příliš hektického života, přispívá přírodní  biokosmetika  k životní harmonii, pohodě a odolnosti vůči okolí. Rozsáhlá  nabídka  umožňuje vybrat  přípravky  aktuálně odpovídající  našim  potřebám a typu  pleti.

Mohou  to být   pěstící  nebo  regenerační  oleje  a  balzámy, určené k ošetření  citlivé pleti nebo pokožky těla, které  účinně  regenerují, hydratují  a  celkově  harmonizují.

Pro podmračené  dny  můžeme vybírat  speciálně  komponované sprchové  a koupelové  oleje, peelingové  přípravky nebo  bio aroma  roll-ony, jejichž enciální oleje mohou příznivě působit při vyčerpání, únavě a stresu, povzbuzují  a pozitivně  naladí.   

 

 

Soutěž je ukončena!