Puma

22.07.2014 12:42

SOUTĚŽ s vůní Puma TIME TO PLAY

Vyhrajte novinku PUMA TIME TO PLAY WOMAN!

Neberte život tak vážně a začněte se dívat na každodenní okamžiky jako na hru! Puma představuje novinku TIME TO PLAY, která vás inspiruje k novým výzvám a intenzivnějším prožitkům. 

Nové vůně TIME TO PLAY se inspirují klasickými barvami, červeno-bílá balení se nedají přehlédnout. Navíc jednoduchými ozdobami ve tvaru teček odkazují na dominantu kolekce módních doplňků pro podzim/zimu 2014. 

 

 

VŮNĚ PRO  NI, VŮNĚ PRO NĚJ

Vůně pro ni v oblém flakonu je směsí ovoce a květin, kde se prolíná mango s limetkou, tiare, aromatická květina rostoucí jen na Tahiti, lilie, růže a santalové dřevo s ambrou a pižmem.  Naopak hranaté balení vůně pro muže se rozvoní mixem energetických citrusových plodů v souznění s hřejivými mužskými tóny.

Hlavou je v tomto případě citrusový mix, akord deště a bazalka, srdcem kadidlo, ananas a meloun a základu vůně vévodí hřejivé tóny cedrového dřeva v kombinaci s bohatou pryskyřicí labdana (pryskyřice z keřů cistu labdanového)a příměsí pačuli s tóny ambry. 

 

Náš Tip!

Na skok do Brazílie?

K příležitosti mistrovství světa ve fotbale v Brazílii PUMA představuje i limitovanou edici vůní PUMA Brasil.

 

Svěží trendy vůně ve stylových barvách zaujmou nejen fotbalové fanoušky. Flakónům i krabičkám dominují brazilské národní barvy – zelená (pro něj),  žlutá (pro ni).