SodaStream Žížaláci III.

24.09.2017 09:20

Děti se po prázdninách vrátily do školy. Na mnoho rodičů čeká vedle těžkého návratu k pravidelnému školnímu rytmu i příprava svačinek a dostatečné dávky pití, bez kterého by děti měly ve škole žízeň, rychle by se unavily a vyčerpaly.

Společnost SodaStream přišla na trh s limitovanou edicí lahví v  zajímavém dárkovém provedení Žížaláci. Nabízí komfort, který může potřebovat každé dítě.

Výrobníky SodaStream umožňují snadnou přípravu perlivé vody v pohodlí domova a snadno připraví nápoj v litrových i půllitrových lahvích, které si jejich majitelé mohou přibalit do zavazadla na výlet, na cestu do práce nebo do školy. Každý nápoj se dá připravit jako chuťový originál – bez zbytečných cukrů a sladidel. K tomu se dá využít čerstvé ovoce nebo třeba okurka.

Aby byla příprava pití do školy ještě zábavnější, pozvala si společnost SodaStream na pomoc Žížaláky. 

Oblíbené pohádkové postavičky zdobí dvě půllitrové lahve, které se pohodlně vejdou do školní tašky, batohu nebo jen tak do ruky. Edice navíc obsahuje knížku komiksů Žížaláci a plastelínu v deseti barvách.

Děti potřebují hodně tekutin, zejména vody. A aby jí měly opravdu dostatek, můžete z pití udělat pravidelnou a zábavnou aktivitu. Dopřejte jim trochu samostatnosti a umožněte jim připravovat si nápoj podle vlastních představ. Domácí výroba perlivé vody může mít i edukační charakter, od mala vede děti k odpovědnosti k přírodě, bez hromadění a vyhazování plastových lahví od limonád. Vedle příjemného pohodlí, totiž používáním jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream v domácnosti během tří let nepřinesete domů asi 2 500 prázdných PET lahví od nápojů a stejné množství jich tedy nemusíte vyhazovat.

Pár tipů, jak podpořit děti v pití méně slazených nápojů:

  • I pitný režim může chutnat – jestliže dětem čistá voda nestačí, nabídněte jim perlivou vodu s kousky čerstvého ovoce, okurky a třeba i s bylinkami

  • Dohlédněte, aby měly naplněnou láhev stále po ruce a na hlavně na očích

  • Pijte to, co děti

  • Snažte se hledat zajímavé kombinace, čím můžete nápoj ozvláštnit

  • Pořiďte jim hezkou láhev z edice Žížaláci, aby si mohly pití do školy vyrobit samy.