SodaStream - lahve2

03.01.2021 00:29

SOUTĚŽ JE UKONČENA

SodaStream se už zabydlel v našich kuchyních a nabízí skvělou alternativu k nošení lahví vody na pití z obchodů. S výrobníkem si snadno perlivou vodu připraví každý sám z vody kohoutkové a ušetří hromady lahví na jedno použití.

Perlivou vodu je možné vyrábět v několika druzích výrobníků -– do plastových nebo i skleněných lahví, které uchovají perlivou vodu v ledničce a dá se v nich i servírovat na stole.

Ovšem v nabídce firmy je i řada menších – pohotovostních – lahví, které si každý odnese z domu tam, kam potřebuje a napije se v práci, na cestách nebo při sportu. Lahve jsou na opakované použití a jsou vhodné k umytí v myčce na 70 °C.

Nabídka SodaStream tak zahrnuje elegantní litrové láhve pro domácí použití, i 0,6 litrové lahve pro děti do školy nebo dospělé.

Křišťálovou vodu s bublinkami si ale můžete dochutit, jak kousky ovoce, zeleniny – skvělé jsou okurky, anebo koncentrovanými příchutěmi – Cola, mandarinka či řadou dalších. 

Příchuť se přidává vždy až do hotové perlivé vody, nikdy ne do vody ještě před zahájením přípravy ve výrobníku. Došlo by k vypěnění nápoje z lahve a poškozením útrob výrobníku.

Víčko lahve s koncentrátem slouží zároveň jako odměrka pro doporučený poměr ředění (1 víčko na 1 velkou nápojovou lahev SodaStream). Lahev zavřete a jemně promíchejte, jedna 500 ml lahvička příchuti vám vystačí na úctyhodných 12 velkých SodaStream lahví čerstvé perlivé vody.