SodaStream _lahve

23.02.2020 14:40

SOUTĚŽ JE UKONČENA

Majitelů výrobníků perlivé vody SodaStream ve zdejších domácnostech neustále přibývá. Výrobníky totiž mají jednu velkou praktickou výhodu. S jejich pomocí vám voda k pití nikdy nedojde – perlivý nápoj si v domácnosti i zaměstnání snadno vyrobíte jen z obyčejné kohoutkové vody a bombičky s potravinářským plynem.

Řadu výrobníků perlivé vody každoročně na trhu doplňují nové lahve, díky kterým se nejen perlivá voda pro celou rodinu dá skladovat v ledničce ale i nosit s sebou prakticky kamkoliv se vydáme – do zaměstnání, do školy, do posilovny i na výlety. Odpadá tak nošení lahví s nápoji z obchodů a také odhazování prázdných obalů. Šetří to naši energii a samozřejmě i životní prostředí

Výrobníky SodaStream najdete v obchodech v několika různých variantách a také barvách, které se dají šikovně sladit s celkovým interiérem kuchyní. Od SodaStream Spirit, Spirit One Touch, SodaStream Jet až po elegantní SodaStream Crystal se skleněnou lahví.

O co soutěžíme

Nový typ SodaStream lahve na vodu „Voda s sebou“ má objem 0,6 l a je určen pro perlivou i neperlivou vodu. 

Lahev na čerstvě připravenou vodu se může stát praktickým společníkem na jakoukoli cestu, ať už jdete do práce, do školy nebo za přáteli. Je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastového materiálu bez BPA. 

Dá se použít ve všech modelech výrobníků perlivé vody SodaStream určených pro plastové lahve a díky jejímu uzávěru obsah nikdy nevyteče. Samozřejmé je její opakované použití a umývání v myčce nádobí.

Lahve s nerezovým uzávěrem a elegantním poutkem v černé či růžové barvě umožňují každodenní využití. Lahev pro použití při volnočasových aktivitách má praktické tyrkysové sportovní víčko v barevném provedení sladěném se dnem lahve. Její dostatečně široké hrdlo umožňuje k dochucení nápoje použít kousky ovoce, bylinek nebo zeleniny a zároveň se pohodlně napít.