Sebamed4

02.11.2021 17:30

Soutěž byla ukončena!

Mít suchou kůži není nic k závidění. Zatímco běžně je každá kůže přirozené vláčná a hydratovaná, aniž by bylo potřeba využívat speciální přípravky k jejímu ošetření, suchá kůže je na tom jinak. Obličej se nikdy nebude výrazně lesknout, nepříjemně mastit a většinou jej ani „nezdobí“ rozšířené póry. Na první pohled vypadá bezchybně, jemně a porcelánově. Jenže problémy jsou skryté a projevují se postupně.

Příznaků může být celá řada. Nedostatek pružnosti, pocit pnutí, sklon k šupení a svědění, někdy i k přílišné citlivosti. Nepříjemné pocity mohou následovat po koupání a sprchování, kdy se pokožka zbavuje ochranného kožního filmu. 

Projevuje se to v obličeji, ale i na dalších částech těla, které jsou přirozeně náchylné k většímu vysušování. Suchá kůže potřebuje dostatečně hydratovat a zvláčňovat! Jen tak se může vyvarovat nepříjemných pocitů nepohody a napětí.

Více jemnosti, méně suché a podrážděné pokožky

Suchá pokožka vytváří příznivé podmínky pro vznik ekzému, a proto je třeba kůži co nejvíce zvláčňovat, hydratovat. Zbavit se pocitu napjaté pleti nestačí použít jen vhodný krém na obličej. Řada kosmetiky pro suchou kůži Sebamed Urea zahrnuje produkty pro celé tělo.
Produkty Sebamed Urea obsahují blahodárnou močovinu, která pokožce zajistí tolik důležitou hydrataci. Nabízí ošetření obličeje, těla, krém na nohy a na ruce i zklidňující šampon.

O co soutěžíme

SEBAMED UREA ZKLIDŇUJÍCÍ KRÉM NA OBLIČEJ 5% UREA obsahuje aktivní látky rostlinného původu z tygří trávy, podporují syntézu kolagenu, který zajišťuje pružnost pokožky. Bisabolol poskytuje úlevu od svědění.

SEBAMED UREA REGENERAČNÍ TĚLOVÉ MLÉKO 10% UREA udrží pokožku hydratovanou a viditelně jemnou. Keratolytický účinek močoviny podporuje odlupování kůže a zajistí tak při tomto procesu rychlou úlevu. Sbohem můžete dát také nepříjemnému svědění.

SEBAMED UREA ZKLIDŇUJÍCÍ KRÉM NA RUCE 5% UREA hydratuje a poskytuje rychlou úlevu při loupání kůže a pnutí v pokožce. Součástí složení je bisabolol, jenž pokožky zklidňuje při podráždění. To zmírňuje rovněž panthenol podporující regeneraci.

Produkty nesou označení kvality ECARF a splňují podmínky: „vhodné pro alergiky“. Péče je vhodná i pro ty, kteří mají atopický ekzém a diabetiky. Je bez minerálních olejů, silikonů a barviv.