Sebamed3

17.05.2021 08:11

Soutěž je ukončena!

Sebamed se již podvanácté zapojuje do mezinárodní oslavy Dne kůže, který připadá na 5. 5.

Není to náhoda. Kůže je největším orgánem našeho těla a tvoří 7% jeho váhy. Je velmi citlivá a rychle reaguje na všechny vnější i vnitřní podněty, kterým je vystavena. Odrazí se na ní vliv okolního prostředí, stres, vnitřní naladění, UV záření nebo stárnutí.

Den kůže značky sebamed se hlásí k mottu Pouze zdravá pleť je krásná a chce tak všem připomenout, jak je péče o pokožku důležitá. Nejde jen o krásu, ale i o naše celkové zdraví. Ne náhodou bylo vybráno i jeho datum, 5. 5., které se velmi podobá důležité hodnotě přirozeného pH pokožky, tedy 5. 5.

Zdravá kůže má již od dětství mírně kyselé pH. Tento ochranný plášť pokožky nás chrání před patogenními mikroorganismy a bakteriemi. Používání nevhodných mycích i pečujících kosmetických prostředků tento plášť narušuje a hodnota pH pokožky se začne přibližovat k neutrálnímu. Zvýší se tak nebezpečí ohrožení pokožky patogenními organismy a otevírá se prostor pro rozvoj různých kožních problémů.

Produkty značky sebamed mají kyselé pH 5,5, jejich používáním se nenarušuje ochrana pokožky. Může tedy dál plnit svou základní funkci, vytvářet bariéru před nebezpečnými vnějšími vlivy a zároveň zůstat krásná a bez podráždění. Sebamed nabízí široké spektrum přípravků pro mytí i péči o pokožku, včetně deodorantů, šamponů a speciálních řad pro různé typy pleti, včetně problematické a suché.

Sebamed oslavuje

A protože oslavy bez dárků nejsou oslavy, na eshopu kupkosmetiku.cz a v lékárnách bude od 3. do 16. května platit speciální sleva až 50% na produkty sebamed a sebamed Baby i produkty na opalování. Každý může dát své kůži dárek.

Péče o pokožku je velmi důležitá a tak se ke Dni kůže přidáváme i my. Společně se sebamed jsme pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát hodnotné ceny, určené k hýčkání tohoto tak potřebného a tak citlivého orgánu.

O co soutěžíme?

Balíček kosmetických produktů sebamed se zaměřuje na krásu pleti, ale i její zdraví. Obsahuje pět produktů, které nás ochrání před sluncem, postarají se o udržení mladistvého vzhledu obličeje a potěší pokožku v letních vedrech. A všechny s pH zdravé pokožky.
SEBAMED PRO! aktivní ochranný krém, 50 ml, SEBAMED DEO SPRAY BLOSSOM, SEBAMED OPALOVACÍ KRÉM OF 50+, SEBAMED PRO! intenzivní sérum a SEBAMED PRO! revitalizační oční krém