Sebamed 3

19.10.2017 09:12


Akné je nepříjemné onemocnění pleti. Je nápadné a viditelné. I když časem odezní, soužití není žádný med. 

Aby se problémy neprohlubovaly a stav pleti nezhoršoval, je potřeba o pleť důkladně a pravidelně pečovat a čistit ji pomocí kvalitních kosmetických přípravků.

 

Řada sebamed Clear Face je vhodná i pro velmi citlivou problematickou pleť. Obsahuje 8 produktů, určených k ošetření pleti se sklonem k akné. Mírně kyselé pH chrání pokožku před škodlivými bakteriemi, které se na ní množí a způsobují infekci.


Důkladné čištění pleti brání podráždění kůže, urychluje hojení a zlepšuje hydrataci.

Produkty Clear Face určené k lokálnímu ošetření účinkují antibakteriálně a postižená místa vysuší nebo současně i zakryjí. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O co soutěžíme

ANTIBAKTERIÁLNÍ ČISTICÍ PĚNA CLEAR FACE, 150 ml
Intenzivně a jemně čistí pleť a zamezuje vzniku pupínků, černých teček a nečistot. Podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže s pH 5,5. Efektivně proniká do pórů a čistí je do hloubky. Obsahuje novou antibakteriální ingredienci Montaline® C40 derivovanou z kokosového oleje. Chrání před ztrátou lipidů během mytí, podporuje hydrataci a zjemnění pleti. Součástí složení je panthenol, který podporuje regeneraci podrážděné pleti. Čisticí pěna je vhodná pro mytí zánětlivé formy akné u dospělých a mytí suché problematické pleti.

HLUBOKOČISTICÍ PLEŤOVÁ VODA CLEAR FACE, 150 ml

Čistí póry do hloubky a pečuje o problematickou pleť. Podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůže s pH 5,5. Podporuje boj proti pupínkům, černým tečkám a nečistotám pleti. Odstraňuje přebytečnou mastnotu, maz a nečistoty z pleti a desinfikuje pomocí alkoholu. Součástí složení je výtažek z lískového oříšku, který zklidňuje podráždění a má protizánětlivý účinek. Extrakt z okurky a hydrolyzované hedvábí dodávají vlhkost a chrání pleť před dehydratací. Panthenol podporuje hojení pleti, alantoin ji zjemňuje. Pleťová voda je doporučována pro mastnou a smíšenou pleť, nejlepší použití je pro čištění T- zóny.

PEČUJÍCÍ GEL CLEAR FACE, 50 ml

Napomáhá obnově přirozeného ochranného pláště kůže s pH 5,5. Podporuje boj proti pupínkům, černým tečkám a nečistotám pleti. Díky pH 5,5 chrání před množením bakterií. Neobsahuje oleje ani barviva a je bez parfemace. Součástí složení je kyselina hyaluronová, jež zvyšuje obsah hydratace v pleti, aloe barbanensis zklidňující podrážděnou pleť a alantoin, který zjemňuje drsnou šupinatou pleť. Panthenol podporuje hojení. Gel je vhodný pro péči o všechny typy problematické pleti se sklonem k akné.