SAMURAJ

28.02.2018 10:46

Samurai shot je poctivý energetický nápoj z pravého čaje, bez alkoholu, konzervantů, barviv, zahušťovadel a lepku. Je 100% vegan. 

Jedná se o výluh z kvalitních čajů a bylin. Působí skvěle proti únavě při řízení, při práci i večerním studiu. 

Poslouží i jako nápoj po jídle, kdy pomůže tělu strávit náročný oběd. Dvě varianty nápoje Bitter Green a Pure Dark jsou zcela bez cukru. 

Z jedné láhve je možné vykouzlit 4 různé druhy nápojů:

Samurajský nealkopanák – základní způsob konzumace. Servíruje se do skleněných panáčků při pokojové teplotě nebo hodně vychlazené. Množství kofeinu v jedné sklence 0,04 l je stejné jako v běžných energy nápojích v plechovce.

Ledové čaje se Samurajem jednoduchá příprava lahodných domácích ledových čajů.

Alko koktejl se Samurajem – snadná kombinace s některými druhy alkoholických nápojů vytváří zcela nové chutě

Horký nápoj se Samurajem povzbudí a zahřeje.

Viz recepty https://www.samuraishot.cz/recepty/

Kvalitnímu čaji se připisuje mnoho účinků. Ovlivní žaludek, podpoří trávení a rozproudění metabolismu. Čaj totiž dobře vstřebává tuky a alkohol. Díky látkám obsaženým v čaji se upraví kvalita soustředění, což neumí žádný z kofeinových nápojů. Samurai shot zpestří party nebo posezení  s přáteli  i abstinentům.

Samurai shot se prodává v šesti variantách, ve kterých základ tvoří zelený, černý a bílý čaj, ale také exotika čaje Maté, Matcha a Sencha. A v nejbližší době tuto kolekci posílí i naprostá novinka – SAMURAI SHOT MASALA SPICY.

  • SAMURAI SHOT – BITTER GREEN Kombinuje svěžest výběrového vietnamského zeleného čaje s ovocnou vůní,s hořko-říznou chutí na začátku a sladkým, dlouhým bylinným aftertaste cesmíny velkolisté.

  • SAMURAI SHOT – PURE DARK Zemitost čínského černého čaje Pu-Erh, kyselkavá chuť na začátku příjemně osvěží, zakončená aftertaste hořké čokolády.

  • SAMURAI SHOT – SWEET FLOWER Vybraná říznost zeleného japonského čaje je překryta sladkostí třtinového cukru, dochucená okvětními lístky růže, liči a grepu. Celá kombinace vytváří lahodně ovocný, dezertní nápoj.

  • SAMURAI SHOT – WHITE MOON Vytříbená delikátnost bílého čaje s dochutí konopí. Citrusová chuť na začátku příjemně osvěží, zakončuje ji dřevitá dochuť s karamelem. Mírně doslazováno kokosovým cukrem.

  • SAMURAI SHOT – MATCHA BOOSTER Inspiroval se moderní japonskou kulturou. Kombinuje extrakty dvou zelených čajů - Sencha ve spojení s čajem Matcha vzájemně umocní své účinky a vynikne silná listová chuť se zdravou sladkostí hruškového koncentrátu. 378 Kč