Saloos4

29.11.2016 15:02

  o tři dárkové balíčky aromaterapeutické biokosmetiky 

 

JAKÁ KOSMETIKA VŽDY POTĚŠÍ? Šetrně pečující, samozřejmě omlazující, příjemná, nedráždivá... každý si doplní další přívlastky, které na té své miluje. Velmi často přitom zazní i slovo přírodní, využívající maximum čistých složek z přírody. A právě taková je přírodní biokosmetika Saloos.

Saloos, jako největší český výrobce aromaterapeutické biokosmetiky nabízí vedle přípravků k péči o pleť a tělo, jako jsou bio regenerační obličejové oleje, bio Karité balzámy, dnes již vyhlášené tělové a masážní bio oleje také tělové peelingy, koupelové oleje a sprchové přípravky, aroma roll-ony a 100 % přírodní esenciální oleje. Tak proč některé nevyzkoušet?

Hyaluronové sérum Saloos

Obsahuje dva druhy 100% kyseliny hyaluronové. Zatímco nízkomolekulární působí na pokožku dlouhodobě, vysokomolekulární se stará o okamžitý účinek. Sérum hydratuje a vyhlazuje povrch pleti, aktivně působí proti vráskám a minimalizuje drobné jizvy. 

Obsažený patentovaný anti-age komplex Fucocert podporuje regeneraci pokožky a vrací jí svěžest i zářivý vzhled.


Sérum má přírodní složení a je vhodné pro všechny typy pleti. 

Nanáší se na vyčištěnou pleť jako podklad pro další péči, kterou podporuje a současně neruší žádnou vůní.  A že se jedná o mimořádný přípravek svědčí i to, že sérum získalo na letošním podzimním kosmetickém veletrhu v Praze ocenění „výrobek vysoké kvality“

 

Voňavá relaxace
Jsou vůně, které se spojují s mimořádnými situacemi. Proto také patří v kosmetice k těm nejoblíbenějším. 

Exotická vanilka, harmonizující čokoláda, kokos, osvěžující pomeranč, granátové jablko…stačí zavřít oči, nadechnout se a nechat vůni působit. 

Přípravky s obsahem přírodních látek se dokáží postarat o pokožku naprosto dokonale a šetrně bez zbytečného zatížení.

Koupelový olej Granátové jablko zpříjemní relaxační lázeň i za chladných a nevlídných večerů. Zvláčňující olej s květinově-ovocným aroma nabídne pokožce luxusní péči a dokonalou regeneraci bez nadměrného odmaštění a vysušení.

Více na: www.saloos.cz
     

Pravidelná masáž problematických partií stehen, zadečku, hrubých míst pat a loktů  bio tělovým peelingem Čokoláda pomůže k tomu, aby vaše pokožka byla hladká, hebká a zároveň zpevněná.  

Exotická vůně bio kokosového oleje a harmonizující čokolády dokáže příjemně naladit proti únavě a stresu a bude vás provázet celý den.