Saloos11

24.08.2021 17:57

Soutěž je ukončena

Zasoutěžte si o 3 balíčky skvělé české přírodní biokosmetiky Saloos, která se dokonale postará nejen o vaši pokožku po celý rok, ale bude vás každý den doprovázet svou příjemnou vůní.

O co soutěžíme?

Kosmetické přípravky Saloos obsažené v balíčku budou příjemnými společníky a navíc vám i prodlouží léto.
        

Bio tělový peeling Mojito 

Ještě než vystavíte svou kůži na odiv sluníčku, snadno ji s jeho pomocí zbavíte odumřelých buněk, Dopřejete jí zpevnění a příjemnou hladkost. Pravidelné používání bio tělového peelingu s mořskou solí a rostlinnými bio oleji zvláční problematická místa. Další z kolekce peelingů Saloos potěší vůní čistě přírodních olejů z luxusní damascénské růže, levandule z Provence a pravé čokolády.

Bio Aloe Vera olej 

Pokud jste to se sluníčkem trochu přehnali, můžete sáhnout po přírodním superpomocníkovi, který pomůže zmírnit a zklidnit nepříjemné projevy nadměrného slunění. A nejen to, olej hloubkově regeneruje a dlouhodobě hydratuje pokožku po opalování. Dá se využít i místo tělového mléka po celý rok. Je vhodný i na menší popáleniny, jizvy, atopický ekzém, zklidní pokožku po holení a depilaci nebo i po bodnutí hmyzem.

Bio přírodní deodorant Litsea Cubeba

100% přírodní Bio deodoranty Saloos bez sody, alkoholu, hliníku s osvěžujícími vůněmi překvapí svou spolehlivostí a dlouhotrvající svěžestí. Aktivní magnézium CareMagTM z Mrtvého moře snižuje množství bakterií zodpovědných za nepříjemný zápach a udržuje podpaží suché. Neucpává potní žlázy a umožňuje zdravé pocení, při kterém se tělo přirozeně ochlazuje a zbavuje nežádoucích látek. 

Extra jemné složení šetrně pečuje o kůži podpaží, nelepí, nedráždí a zanechá je čisté a voňavé po celých 24 hodin. Čtyři deodoranty Saloos jsou naším tipem, který stojí za vyzkoušení.