Saloos10

19.11.2020 10:05

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!

 

Možná je vám líto, že letos jste nestihli svůj oblíbený wellness pobyt, kterým si dobíjíte energii a pohodu. No, nedá se nic dělat, v dohledné době to asi  lepší nebude. Ale proč si neudělat radost pomocí domácích lázní? Příjemné koupele, použití masážních olejů, důkladná péče o pleť. 

Proč si nedopřát po namáhavém a stresujícím dni osvěžení, relaxaci ale i dostatečnou porci regenerace celého těla a také výživy pro pokožku obličeje. V tom bude aromaterapeutická kosmetika Saloos více než účinným pomocníkem.

 

Skvělými partnery pro intenzivní péči jsou například koupelové oleje, které umyjí pokožku bez vysoušení a nadměrného odmaštění, luxusní tělové a bio masážní oleje, tělová másla nebo peelingy s vůní čokolády, levandule, růže nebo mojita. 

 

A při péči o pleť určitě oceníte séra proti vráskám, pleťové masky nebo hydrofilní odličovací oleje, květinové vody  nebo anti-age oleje z řady Královská péče. Více na www. saloos.cz


O co soutěžíme

Pro dokonalou domácí péči můžete použít například   koupelový olej Mandarinka  . Účinné látky se snadno vstřebávají do pokožky, která bude čistá, vláčná a regenerovaná. Navíc každého potěší optimistickou vůní, která se bude líbit i dětem.

Luxusní tělový a masážní bio olej Exotika se vzácnými oleji z Dálného východu pro  hebkou a vláčnou  pokožku. Výtažky z cedru, ylang-ylangu a extravagantního muškátu s rostlinnými bio oleji kůži zároveň hydratují, zvláčňují a sytí bioaktivními látkami i antioxidanty. Cedr, uctívaný jako strom života, oslavuje krásu a jedinečnost každé ženy. Jeho smyslná očistná vůně doplňuje hojivý, omlazující, zpevňující a zjemňující efekt oleje na pleť. Pokožka získá příjemnou tajemnou vůni.

Nastává doba podzimního nečasu a tak  každý jistě uvítá  přírodní aroma airspray Citron. Citronová silice s antiseptickými účinky pomáhá preventivně při infekci dýchacích cest, bolestech hlavy, ale také povzbudí mozek k vyšší aktivitě a nabije vás novou energií.