Saloos (6.)

15.10.2018 17:42

Kosmetická značka Saloos pro vás tentokrát připravila luxusní pomocníky pro omlazení a vitalitu pleti. Blížící se podzim a zima dají pokožce zabrat a mimořádná péče se tedy určitě bude hodit.

Co pleť rozhodně uvítá

Péče o pleť vyžaduje správné postupy, a samozřejmě i vhodné přípravky. Kosmetická firma Saloos nabízí množství výrobků, které pečují o pleť, její čištění, výživu a postarají se i o prevenci proti stárnutí. Kůže se s jejich pomocí snadněji udržuje v kondici.

100% Squalane vypadá jako olej, má vlastnosti jako olej, ale není to klasický olej. Stačí se dotknout a je hned jasné, v čem je rozdíl. Přípravek totiž není mastný! Jak je to možné? Jedná se o tzv. "suchý olej".

Díky své struktuře se velice snadno a rychle vstřebává. Pokožka bude po jeho aplikaci sametově jemná a rozjasněná bez pocitu mastnoty.

Squalane působí i jako antioxidant, který pomáhá chránit pokožku proti nepříznivým vlivům prostředí. Uzamyká v pleti vlhkost, hydratuje a zlepšuje její přirozený vzhled. 

Zvyšuje pružnost pokožky a pomáhá snižovat výskyt vrásek. Skvěle se hodí pro péči o pleť nejrůznějšího věku, mladou, problematickou i stárnoucí. Může se používat i v kombinaci s dalšími oblíbenými přípravky, je bez parfemace.

Squalane se nanáší ráno a večer na vyčištěnou pleť místo pleťového krému nebo se může stát skvělou přírodní náhradou drahých podkladových bází pod make-up, které jsou často plné silikonů. A ještě benefit navíc: poradí si také s roztřepenými a poškozenými konečky vlasů. Vlasům dodává lesk a umí uhladit rozlétanou a krepatou kštici.

Hydrofilní odličovací olej Granátové jablko  se umí postarat o nalíčenou i nenalíčenou pleť. 

Dokáže ji dokonale a zároveň šetrně vyčistit a zbaví ji tak všech nečistot, které na ní během dne ulpěly. Umí si poradit i s voděodolnou řasenkou.Vzácný olej ze semínek granátového jablka blahodárně působí na vysušenou a podrážděnou pleť, chrání ji před ztrátou vlhkosti a regeneruje. Lehce citrusová vůně povzbuzuje psychiku a navozuje pocit dobré nálady.

Koupelový olej Granátové jablko je dalším z přípravků, které dokáží oleje ze semínek granátového jablka dokonale využít. Chladnější podzimní večery nahrávají k tomu, abychom se tak trošku začali rozmazlovat a dopřáli si pohodovou relaxační koupel. Koupelový olej svým přírodním složením pokožku přímo pohladí. Obsažené rostlinné oleje lisované za studena ji zvláčňují bez vysušení a nadměrného odmaštění a zároveň působí blahodárně i na suchou a přesušenou pokožku, kterou zklidňují. Ovocně - květinová vůně pozitivně naladí a zažene únavu i stres.  Více na www.saloos.cz