Saloos 3

20.03.2016 00:18

Už je opravdu na čase připravit a očistit své tělo pro nadcházející první teplé dny. Naladit svou kůži na příjemné doteky sluníčka a mysl vyčistit od zbytečných starostí.

Výrobky kosmetické firmy Saloos, největšího českého výrobce certifikované aromaterapeutické biokosmetiky v ČR, vám pomohou přivítat nejpříjemnější období roku v opravdu osvěžující kondici.

Pro výrobu značkových přípravků se používají výhradně rostlinné oleje lisované za studena. Saloos jako první u nás dokázal splnit velmi náročné podmínky certifikace a od roku 2007 je vlastníkem ochranné známky CPK bio. 

Všechny přípravky se vyrábějí s přírodním složením v nejvyšší BIO kvalitě. Jejich posláním je přirozená péče o pokožku, společně pomáhají dosáhnout celkové harmonie těla a duše

 
 
 

O CO SOUTĚŽÍME

Celkovou detoxikaci můžete podpořit opravdovým „čističem“ pleti – francouzským zeleným jílem. Je obecně známý tím, že absorbuje z pokožky toxické látky, zbavuje ji nečistot i nežádoucí mastnoty, vyživuje, zpevňuje, obnovuje, vyhlazuje a zklidňuje.

Z obyčejného sprchování se stane příjemný každodenní zážitek. Konopný sprchový olej ve spojení s levandulí, rozmarýnou, šalvějí, tea tree a lemon grassem šetrně smyje z  pokožky pot i nečistoty a z běžné očisty udělá příjemný pečující rituál. 

Je vhodný i k péči o suchou pokožku s ekzémy, akné i lupénkou. Nedráždí, pleť bude plná života a navíc bude i nádherně vyživená.  

Na krátký jarní běh nebo sérii cviků v posilovně  vás  skvěle  připraví bio tělový a masážní olej Body fit.  Je ideální k péči o pokožku a svaly při sportu a fitness. 

Použít jej můžete před tělesnou aktivitou i po ní. Skvěle totiž prohřívá a prokrvuje, pomáhá snížit riziko zranění. Navíc také pomůže uvolnit a zmírnit svalové napětí.

 
Každý ocení dokonalého a všestranného pomocníka,
který se vejde do každé kabelky i domácí lékárničky. 

Bio aroma roll-on Tea Tree, využijete k péči o problematickou pokožku, akné, ale i opary, drobná zhojená popálení i bodnutí hmyzem. Tento malý parťák je vždy připravený ulevit a bude vždy po ruce.