Sage3

07.08.2020 11:12

SOUTĚŽ JE UKONČENA

SOUTĚŽ se Sage

 o praktický chladící hrnek pro jakoukoli příležitost 

 

Domácí spotřebiče se staly nedílnou součástí moderní kuchyně. Mlýnky, mixéry, toustovače a mnoho dalších využíváme daleko více než dřív. Dokážou nám život nejen ulehčit, ale i zpříjemnit. K moderním produktům patří i nejrůznější odšťavňovače, přístroje na výrobu smoothie a samozřejmě i pěkné  a účelné nádobí, které nám usnadní práci tak i skladování získaných dobrot. 

Sortiment kuchyňských spotřebičů Sage zahrnuje vše, co si moderní pán či paní kuchyně může přát. Všechny přístroje jsou vyvinuty v nejvyšší kvalitě. Značka Sage je synonymum pro chuť, proto ve spolupráci s nejlepšími kuchaři připravujeme každý měsíc nové recepty. 

Velká část segmentu moderních kuchyňských přístrojů Sage se soustřeďuje na přípravu smoothie, zeleninových a ovocných šťáv nebo dření. 

Zpracování těchto produktů se stalo moderní a jedinečnou cestou ke zdravé výživě. 

Suroviny potřebné k přípravě smoothie, jako je ovoce, zelenina nebo ořechy, jsou plné vitaminů, minerálů a enzymů. 

Takovou kombinaci nemůže nahradit žádný uměle vyrobený přípravek.

 

Tip:

Tipy a triky pro inspiraci  na  nejlepší smoothie recepty najdete v knize Výživa přírodou  - ke stažení ZDE

 
 

O co soutěžíme

Chladící hrnek Chill Sage BPB001

Chladící hrnek  je konstruován tak, že uzavíratelný systém je umístěn uvnitř nádoby.

Hrnek může sloužit k přepravě a prodlouženému použití nápojů, smoothie, polévek anebo třeba zmrzliny. Může se stát příjemným společníkem na výletech nebo cestách do práce. 

Je vyroben z kopolyesteru Eastman Tritan™, BPA free. Tento materiál se používá pro výrobu domácích spotřebičů, které vydrží extrémní zátěž a opakované mytí v myčce na nádobí. Produkty vyrobené z Tritanu™ jsou odolné proti nárazu a poškrábání a zůstanou čistší a odolnější i po několika stovkách cyklů v myčce nádobí