Sage2

22.03.2020 23:07

Soutěž byla ukončena

Prémiová značka Sage je symbolem kuchyňských spotřebičů té nejvyšší kvality. Na jejich vývoji se podílí vyhlášení odborníci z kulinářského světa. S pomocí elegantních spotřebičů pro každou kuchyni bude vaření snadnější a zábavnější. 

Grily, trouby, odšťavňovače, mixery, zmrzlinovače, rychlovarné konvice, topinkovače, elektrické hrnce – z řady kuchyňských pomocníků nechybí nic, co nám může zjednodušit přípravu jakéhokoliv jídla a nápojů.

 

O co soutěžíme

Značka Sage však nabízí i specializované kuchařské kurzy.

Pokud máte zájem vyzkoušet, co znamená slogan společnosti Sage „Mastery Every Moment“, můžete se i letos na kurzech Sage Academy na vlastní kůži přesvědčit, jak správně připravovat různé druhy masa, omáček, sladkovodních i mořských ryb a mořských plodů pod vedením šéfkuchaře Dalibora Navrátila.

Na své si ale mohou přijít i stále přibývající zájemci o exotiku, kteří se mohou nechat inspirovat odborníkem na japonskou kuchyni Markem Horou na kurzu sushi.

Sage Academy stále pořádá i specializované kurzy na přípravu kávy s baristy Petrou Davies Veselou, Tomášem Bilíkem a Monikou Hofmanovou.

Pro inspiraci navštivte lákavé recepty:

www.sagecz.cz/recepty