Revitalon (Vitar10)

15.11.2021 18:36

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

 

SOUTĚŽ 

O tři balíčky Revitalon pro podporu kvality a kondice vlasů

Problémy s vlasy řeší čas od času asi každá žena. Potíží, které nás mohou trápit, je celá řada. S některými si dokážeme poradit, jiné se řeší obtížně a dlouho. Navíc, některá roční období jako by problémy s kondicí vlasů ještě přivolávala. A právě na podzim není zvýšené vypadávání vlasů nic neobvyklého.

Kvalitu vlasů ovlivní naše genetická výbava, životospráva, ale i péče, kterou jim dopřejeme. Každý jsme jiný a stejně tak jsou různé i naše vlasy. Někdo je má jemné, takže se obtížně tvarují a udržují, jiná kštice je silná, suchá ale velmi často i krepatá. 

Specifické problémy přináší barvení a odbarvování. K nejčastějším steskům však patří potíže s vlasy, které se třepí, lámou a vypadávají. V takových případech je pomoc složitá a neobejde se bez trpělivosti.

Právě pro vlasy řídké a poškozené je připravena řada vlasové péče Revitalon, která obsahuje šampon, sérum a kapsle určené  k posílení kondice vlasů.

 

O CO SOUTĚŽÍME

Revitalon vlasové sérum je přípravek s vysokou koncentrací účinných látek určených pro slabé, poškozené a vypadávající vlasy. Obsahuje kofein, keratin, ceramidy, vitaminy a aminokyseliny, jež podporují růst vlasů. 

Sérum se aplikuje přímo na pokožku do mokrých nebo suchých vlasů a již se neoplachuje. Vyživuje vlasové kořínky a podporuje normální růst vlasů. Vlasy nezatěžuje a není mastné. Pro intenzivní kúru se aplikuje 1x denně, pro udržovací kúru stačí 3x týdně.

 

Kapsle Revitalon Forte s extra silným složením. Receptura je sestavena s důrazem na výživu a posílení vlasů, ale  také  nehtů i pokožky. 

Obsahuje 18 účinných látek v jediné kapsli. Zajistí  tak  přísun těch nejdůležitějších látek.

  • Aminokyseliny jsou základními stavebními kameny bílkovin, tvoří strukturu vlasů.

  • Vitamin B7 neboli biotin přispívá k udržení krásných vlasů a pokožky.

  • Měď  přispívá k zachování přirozené barvy vlasů.

  • Zinek, selen a extrakt z přesličky pomáhají zlepšit  vzhledu a struktury vlasů..

  • Vitamin B6 se podílí na tvorbě důležité aminokyseliny L-cysteinu.

  • Vitamin C je významný antioxidant, důležitý pro tvorbu kolagenu a látky nezbytné pro strukturu pokožky a krevních cév.

  • Pivovarské kvasnice obsahují komplexní spektrum důležitých vitaminů skupiny B.

  • Extrakt z kopřivy podporuje kondici  vlasů.

Produkty Revitalon najdete v lékárnách a na www.nasevitaminy.cz