Payot8

01.06.2020 22:58

Soutěž byla ukončena

   

Přes devadesát procent žen věří, že opálená pokožka je atraktivnější a přitažlivější než neopálená. Ale k opalování se váže mnoho naléhavých apelů a varujících vykřičníků. 

Jak si tedy dopřát potěšení ze slunce a krásného bronzového odstínu pleti aniž bychom se vystavovali zbytečnému riziku?

Sunny je řada produktů sluneční péče Payot, která nabízí jak kvalitní ochranu tak i krásné opálení. Lehké, neviditelné textury s příjemnou vůní nabízejí radost z každé aplikace. 

A co víc: vybrané UVA a UVB filtry jsou  vysoce bezpečné, chrání pokožku ale  zároveň neškodí ani  našemu životnímu prostředí. Sunny koncentruje odhodlání PAYOT minimalizovat dopad používání přípravků sluneční péče na životní prostředí a maximalizovat tak respekt k světovým vodám.   

 Léto se rychle blíží a s ním i doba opalovací. Řada Sunny Payot se nově rozšířila o další produkty péče po opalování pro prodloužení krásného opálení.

 

O co soutěžíme ?

LA  M E RV E I L L E U S E  G E L É E  DE  D O U C H E
Micelární sprchový gel po opalování

Krásné letní dny: teplý písek, sůl ve vlasech a chladivá voda v bazénu… představa ráje, která se večer mění v noční můru. 

To když se vrátíme domů se zacuchanými vlasy plnými písku a pokožkou, která je příliš napnutá! 

Světle modrá gelová textura, La Merveilleuse Gelée de Douche, která po použití mění v bohatou pěnu, všechny nepříjemné průvodní jevy dne na pláži snadno odstraní. 

Jeho formát 3 v 1, který se stará o náš obličej, tělo a vlasy má  komplexní  využití. Jemně čistí pleť i vlasy, eliminuje snadno stopy soli, písku, chlóru a nánosu opalovacích přípravků. Podporuje přirozené, postupné a dlouhotrvající opálení.