PAYOT 9

24.12.2020 15:17

SOUTĚŽ JE UKONČENA!!!

Krásná pleť = synonymum pro dokonale zdravou pokožku, dobře vyživenou, barevně vyrovnanou.

Jenže dosáhnout ideálu je zejména v některých obdobích roku těžké. Naši pokožku mohou ovlivnit různé faktory, které na ni nepřátelsky působí zvnějšku i zevnitř. 

Zejména na podzim a v zimě se setkává s mnoha vnějšími nepříznivými vlivy, a proto potřebuje hýčkat – dostatkem péče, výživy i ochrany! Jen tak bude vypadat dobře a bude tedy i zdravá.

Naši pleť ovlivní nejen nepřízeň počasí, vedle stárnutí se na ní podepisuje také stres, který je všudypřítomný, a to bez ohledu na roční dobu. Potřebuje i ochranu před zarudnutím, podrážděním a zvýšenou citlivostí.

Payot nabízí pro choulostivé období, které přichází, speciálně konstruovanou řadu Crème N°2 pro citlivou pokožku, která ohrožené pleti nabídne dostatek hydratace, zklidnění i antistresové péče. Díky ošetřujícím a pečujícím přípravkům se může každá pleť cítit komfortně. 

Krém L´Originale N°2 doplňuje hydratační krém Nuage, výživný krém Cachemire, který pleť zklidní a rychle ji dokáže zbavit podráždění a zarudnutí. 

Tón pleti vyrovnává CC Cream se zabarveným složením, který chrání pokožku proti zarudnutí. Obsahuje zapouzdřené pigmenty, které se uvolní při kontaktu s pletí. 

Řadu doplňuje zklidňující balzám Crème N°2 L'Essentielle, který okamžitě zklidňuje a zbavuje pokožku veškerých pocitů diskomfortu. 

Působení přípravků doplní jednorázová pleťová maska. Crème N°2 Masque Peel Off Douceur a  zklidňující  čistící mléko Créme N°2 Eau lactee micellaire. A k celé  kolekci  rozhodně patří  Créme N°2 Sérum Douceur Pétales - zklidňující olejové sérum proti zarudnutí pleti . Jeho vyživující složení obohacené o rostlinné oleje, extrakt jasmínu a lněná semínka posiluje přirozený obranný mechanismus pleti a navrací jí jemnost .