Payot4

13.12.2017 09:29

 

 Vyhrajte sadu kosmetických přípravků UNI SKIN v praktické taštičce 

 

Je to všude naprosto stejné – v Paříži, Tokiu nebo Praze trápí osm žen z deseti vzhledově nejednotná pleť. Bez ohledu na věk nebo barevný tón pleti. Všechny touží po rozzářené a přirozeně krásné pokožce.

Na jejím vzhledu se podepisuje mnoho faktorů – vnější vlivy životního prostředí, UV záření, útoky volných radikálů, ale také konkrétní životní styl, diety a stres.  Jejich působením může být pak kvalita pokožky různá i u jednovaječných dvojčat. 

Nepříjemné nedostatky, např. mdlá, našedlá barva pleti, hnědé nebo světlé skvrny hyzdí kůži v libovolném věku. S tímto nepříjemným fenoménem se samozřejmé snaží bojovat výzkumníci a kosmetické laboratoře renomovaných firem. 

Kosmetická řada UNI SKIN

Payot představil svoji zbrusu novou řadu, určenou k ochraně krásy pleti. Na základě vědeckého objevu – epigenetiky – tato řada účinně působí na buňky, chrání je před poškozením a pleti vrací zdravý vzhled…

Čtyři nové a UNIverzální výrobky určené k péči o pleť opravují, sjednocují a bojují s buněčnými disfunkcemi, které jsou zodpovědné za oslabenou kondici kožních buněk na základě posledních vědeckých objevů z epigenetiky.

Nová řada obsahuje vedle sjednocujícího tónovacího CC krému ještě rozjasňující sérum, sjednocující denní krém a krém na oči a rty. 

Kolekce přípravků, která dokáže pleť vzhledově vylepšit, jako Photoshop fotografii, podporuje její přirozenou vyváženost a rozzářenost.

 

UNI SKIN CONCENTRÉ PERLES  –  Rozjasňující sérum

Působí na buněčné disfunkce, způsobující nejednotný vzhled pleti (pigmentové skvrny, mdlá pleť, jizvy, zarudnutí), postupně vzhled zlepšuje. Po aplikaci se rozjasňující perly spojí s aktivním gelem nasyceným kyselinou hyaluronovou. Nanáší se ráno a večer na obličej, krk a dekolt

UNI SKIN JOUR –  Sjednocující denní krém

Denní krém lehké pěnové textury chrání před buněčnými disfunkcemi. Obsahuje ochranné aktivní látky, které tvoří ochranný štít a pomocí SPF 15 chrání před UVA zářením (zdroj buněčného poškození). Na nejednotnou pleť působí jako “Photoshop” a zanechává ji přirozeně rozzářenou.

UNI SKIN YEUX ET LÈVRES  –  Sjednocující krém na oči a rty

Chrání před nejednotností barvy pleti. Obnovuje zářivost okolí očí a rtů a viditelně vyplňuje jemné linky. Krém při kontaktu s pokožkou taje, vyhlazuje nerovnosti a nezanechává mastný efekt

UNI SKIN CC CREAM  –  Sjednocující tónovací CC krém

Multifunkční krém, sjednocuje barvu pokožky, opravuje a zakrývá nedokonalosti. Díky SPF 30 poskytuje vysokou sluneční ochranu před UVA zářením. Díky zapouzdřeným pigmentům se přizpůsobí každé pleti bez složitého hledání odpovídajícího tónu a složité aplikace. Pokožka je barevně vyvážená a zdravě krásná

Více na www.payot.com