PAYOT3

06.07.2017 23:32

Co potřebuje jakákoliv pleť ze všeho nejvíc? Hydrataci! Spolu s předcházením projevům stárnutí je péče o dokonalou cirkulaci vody v pleti to nejdůležitější, co můžeme své pokožce nabídnout.

Payot představil novou kosmetickou řadu HYDRA 24+ , která v sobě skrývá spojení vědeckých znalostí se silou ovoce nasyceného vodou. Výsledkem je optimální hydratace pokožky, jemnost a příjemná textura všech přípravků, i  květinová a ovocná vůně.  

Řada je navržená pro ženy, které hledají prevenci vysušování a předčasného stárnutí. Poskytuje komplexní péči o ohroženou pleť, která staví na třech pilířích: HYDRATACE + OCHRANA MLÁDÍ + SUPER OCHRANA

Všechny produkty této řady obsahují účinný Hydro-defenzivní  komplex, soubor složek k zajištění hydratace a posílení buněčné energie, nezbytné pro účinné oddalování stárnutí.

1/ Na  HYDRATACI a zlepšení celkového systému cirkulace vody z bazální vrstvy až na povrch se podílí několik složek ČERVENÁ MOŘSKÁ ŘASA zvyšuje zásoby vody a předchází jejím ztrátám. Ověřená účinnost ochrany před znečištěným prostředím a klimatickými podmínkami.

H2O PATCH (PATENTOVÁNO) nabízí novou kombinaci biopolymerů, které se podílejí  na  zadržení   vody  na povrchu pokožky  a umožňují její postupné uvolňování. Vytváří štít pro  přirozené ochranné funkce pokožky a umožňuje však  pronikání aktivních látek do pokožky.
FÍK, obsahuje cukry, které zklidňují a hydratují,  vytvářejí na pokožce neviditelný film,  bránící úniku vody. MELOUN  zabraňuje ztrátě vody z pokožky.

2/ PRO OCHRANA MLÁDÍ sází na posílení buněčné energie. Pokles buněčné energie je spojen s procesem chronického stárnutí pleti. Nejdůležitější  složkou se proto stává

KREATIN – využívaný  pro oddalování prvních známek stárnutí, snížení výskytu prvních vrásek. Zlepšuje buněčnou obnovu, zvyšuje zásoby buněčné energie k syntetizaci klíčových proteinů, jako je kolagen, elastin nebo enzymy. Předchází předčasnému stárnutí (antioxidant).

3/ SUPER OCHRANNÉ ÚČINKY potřebuje pleť  před vnějšími agresivními vlivy. K ochraně pleti v řadě  Hydra 24+ pomáhá  ČERVENÁ  MOŘSKÁ ŘASA, která  působí jako chrání  před znečištěným prostředím a jeho účinky.

VITAMIN  E – antioxidant, který chrání pleť před útoky volných radikálů
Řada HYDRA 24+obsahuje Denní / noční Créme Glacée, Krém pro smíšenou pleť, Denní péči pro hydrataci a oživení očních kontur , Hydratační masku a Hydratační péči pro vysušené rty.