Payot10

24.07.2021 07:08

Soutěž je ukončena!

 

SOUTĚŽ

 o tři krémy My Payot CC Glow a dárkovou kosmetickou taštičku s překvapením

Každá pleť potřebuje vedle běžné každodenní údržby i péči mimořádnou. Jen tak bude vypadat svěže, odpočatě a vyrovnaně, a navíc díky potřebným dávkám vitaminů a hydratace také na první pohled barevně sjednoceně a mladě.

Oblíbená kosmetická řada My Payot se v roce 2021 kompletně změnila a PAYOT pro ni vytvořil pět nových přípravků plných vitaminů, které obnovují zdravou přirozenou krásu pokožky a sjednocují její barvu. 

S jarem přichází nový kosmetický rituál Payot, aby pleti dodal novou dávku energie a zanechal ji každý den plnou síly.

 

         

                                                                    

O co soutěžíme

My Payot CC Glow sjednocující a rozjasňující krém s SPF 15 

Pokoušíte se o získání jednotné, zářivé a projasněné pleti? Tato tónovací zdokonalující péče s extrakty 3 superingrediencí (organické goji, organické granátové jablko, açaí ) sjednocuje, chrání a projasňuje pleť, obnovuje její přirozenou krásu a přináší jí zářivý vzhled den po dni. Navíc se dá použít samostatně nebo až po aplikaci oblíbeného krému. Poskytuje krytí s efektem nahé pleti, které vrací pokožce přirozený jas a světlo.

Co obsahuje? 

Organické plody goji a açaí s vysokým obsahem vitaminů a nutričních látek posilují strukturu pleti a chrání před působením i oxidativního  stresu, který  způsobují vnější agresívní vlivy.  Vitamin C a organické granátové jablko – tento koktejl antioxidantů neutralizuje volné radikály, jejichž projevem je povadlá pleť. Viditelně zlepšují kvalitu pokožky.