Dermacol7

25.10.2016 16:23

O tři balíčky nezbytností pro dokonalé líčení a odlíčení očí

Při prvním setkání navazujeme kontakt zrakem, muži i ženy si hledí do očí. Vžité tvrzení, že pohledy mužů sjedou nejdříve na nižší partie těla, se nezakládá tak docela na pravdě. Rozsáhlé průzkumy dokázaly, že první pohledy mužů patří očím, úsměvu a teprve pak ňadrům.

 

O CO SOUTĚŽÍME?
 

Oči zkrátka nikdo nepřehlédne a prozradí o člověku mnoho. Proto tak moc na opačném pohlaví přitahují. Kdo by si nepřál dokonale nalíčené větší, jasnější a výraznější oči? Můžete je mít!

1. S pomocí bílé kajalové tužky DERMACOL WHITE KOHL PENCIL se dá přímo kouzlit! Má vysoce krycí krémově bílou barvu, je voděodolná a dlouhotrvající. Díky oftalmologickému testování se hodí zejména na líčení „inner-rim“ („waterline“), tedy linky uvnitř oka.
Tip:
  Bílá tužka se dá použít i jako báze pod oční stíny. Přejeďte s ní několikrát po očním víčku a barvu prstem či štětcem rozetřete, pak naneste stíny. Budou mít výraznější a sytější barvu a vydrží déle! 

Cena: 99 Kč

2. Dobře nalíčené oči se neobejdou bez řasenky. DERMACOL ULTRATECH MASCARA dodá řasám krásný tvar a ultra prodloužení. Pružný kartáček zachycuje jednu řasu po druhé a perfektně je odděluje. Krátké štětinky umožní přesné nanášení barvy, řasy působí plnějším dojmem. Textura se nežmolí  a nerozmazává.
Tip:  Kartáček nechte pomalu 3–4x sklouznout od kořínků řas až po jejich konečky. 

Cena: 199 Kč 

3. Neparfémovaný odličovač očí DERMACOL SENSITIVE EYE MAKE-UP REMOVER určený pro citlivé oční okolí. Zbaví pleť make-upu a veškerých nečistot, chrání  ji před podrážděním, zklidňuje, hydratuje a uvolňuje bez pocitu vysušení. Oftalmologicky testovaný, bez parfemace a alkoholu.
Cena: 119 Kč

Balíček tří produktů Dermacol pro dokonalý pohled v hodnotě 417 Kč může vyhrát každá z vás, když správně zodpoví 

soutěžní otázku:

Poprvé se Dermacol proslavil a zapsal do povědomí nejen českých žen:

1. voděodolnou řasenkou

2. neslíbatelnou rtěnkou

3. krycím make-upem

Odpověď zašle na soutez.dermacol@lady-in.cz do 24.října 2016. Nápovědu najdete na www.dermacol.cz