PAYOT 7

28.06.2019 21:13

Ochrana proti intenzivnímu působení UV záření je v moderním světě nutnost. Všichni víme, že kůži je potřeba proti intenzivním slunečním paprskům cíleně bránit. Ale 90 % žen si myslí, že opálená pokožka je hezčí a přitažlivější než neopálená. A chtějí se opalovat.

 

Současné trendy v péči o pokožku při opalování

  • Nabídka přípravků se zaměřuje na bezpečí, preferenci výrobků s vysokým ochranným filtrem a také s ochranou proti volným radikálům. Přesto je vždy nutné mít na mysli, že ani vysoké SPF nezastaví 100% UV záření, ani SPF50+.

  • Zákazníci se stále více zajímají o výrobky s vysokým ochranným filtrem, ale hledají i odpovědnou kosmetiku vybavenou šetřícími filtry, která bude respektovat jak jejich kůži tak i okolní životní prostředí.

Laboratoře PAYOT připravily na základě dlouholetých  zkušeností nový komplex SUNNY, určený k ošetření kůže před, při i po opalování. 

Na výběr UVA & UVB filtrů byl kladen velký důraz pro nejlepší ochranu kůže, ale i na  respekt k oceánům.

(Většina lidí používá opalovací přípravky právě během pobytu u moře). 

Silný antioxidační koktejl vitaminů a rostlinných extraktů nabízí pokročilou ochranu proti volným radikálům. Tajemství  bezpečného opálení  se ukrývá v postupném opalování kůže a její průběžné ochraně. 

Komplex SUNNY umožňuje péči o kůži při  pobytu na slunci využít tří základních kroků k dosažení  postupného a dlouhotrvajícího opálení.

Příprava

MAGIC MOUSSE À BRONZER
Bronzovací pěna před opalováním, používá se pravidelně až měsíc předem.

Ochrana pomocí opalovacích přípravků během opalování

SPF50 CRÈME SAVOUREUSE a CRÈME DIVINE
Nabízí neviditelnou ochrannou péči. Dvě ochranné textury pro obličej a tělo, které chrání pleť i před foto-stárnutím. Používají se od prvního dne opalování. BONUS: Jejich neviditelné krémové textury dělají z aplikace jednoduchý a příjemný krok k vysoké ochraně během opalování.

SPF30 BRUME LACTÉE  

Mléčný sprej poskytne kdykoliv ochranou pro obličej a tělo. BONUS: Obsahuje aktivní látku, která stimuluje opálení. Tento sprej je k dispozici také v cestovním provedení, takže můžete být chráněna kdykoliv a kdekoliv.

SPF15 HUILE DE RÊVE 

Bezpeční opalování s olejem  2 v1 na tělo & vlasy. BONUS: Ochranný suchý olej, který vyživuje pokožku a chrání vlasy před vysušením.

Prodloužení efektu opálené kůže

REFRESHING GELÉE COCO 

Osvěžující kokosový gel po opalování. Zklidňující péče po opalování s osvěžujícím efektem. BONUS: Obohacený o extrakt kokosové vody, která hydratuje a zklidňuje pokožku po vystavení slunci. Používá se po každém delším vystavení pokožky slunečním paprskům.