PAYOT 6

18.12.2018 13:35

SOUTĚŽ JE UKONČENA!

Pravý kultovní CRÈME N°2 je druhým pleťovým přípravkem vyvinutým Dr. Nadiou Payot před téměř sto lety. Od tohoto legendárního výrobku, oblíbeného u několika generací žen, se odvíjí  autentická a výrazná řada pleťové péče, věnovaná velmi citlivé pleti.

Je založená na zkušenostech a nabízí kompletní řadu expertní pleťové péče přizpůsobené životnímu stylu současné populace, vystavené všudypřítomnému spěchu, stresu a nervozitě, která se samozřejmě promítá i do pleti. Řada Crème N°2 představuje oázu pro citlivou pleť, bez zarudnutí, mravenčení a svědění.

Šest přípravků nabízí zklidnění  potíží, rovnováhu kožní mikroflóry, korekci zarudnutí i dokonalé a šetrné odličování.

CRÈME N°2 L'ORIGINALE

Zklidňující péče proti podráždění a zarudnutí, mast působí jako nouzová péče pro potlačení lokálního podráždění a snížení dočasného zarudnutí. 

CRÈME N°2 CACHEMIRE

Vyživující a zklidňující péče proti zarudnutí a známkám stresu, krém obnovuje rovnováhu kožní mikroflóry.

CRÈME N°2 NUAGE

Zklidňující péče v podobě lehkého krému proti zarudnutí a známkám stresu.

CRÈME N°2 CC CREAM

Korektivní péče proti zarudnutí s SPF 50. Obsahuje zapouzdřené pigmenty, které se uvolní při kontaktu s pokožkou a vyrovnávají tón pleti. 

CRÈME N°2 L'ESSENTIELLE

Zklidňující obnovující balzám s vláčnou texturou zklidňuje a nabízí pauzu přepínané pleti. Dodá pokožce vše, co potřebuje, zklidňuje a zbavuje ji pocitů diskomfortu (svědění, napnutí, zahřívání...).

CRÈME N°2 EAU LACTÉE MICELLAIRE

Crème n°2 Eau Lactée Micellaire účinně odstraňuje líčení a nečistoty z obličeje, je šetrný vůči citlivým oblastem okolo očí. Okamžitě uvolňuje a zklidňuje příznaky citlivosti. 

Crème n°2 Eau Lactée Micellaire překvapí svou svěžestí a nabízí mimořádně jemné a šetrné čištění pleti. Lehce se roztírá na pleti, zklidňuje ji a navozuje pocit komfortu. Vyrovnává  kožní mikroflóru pomocí obsažených probiotik a prebiotik. Hypoalergenní formule, bez parfému, s šetrnými složkami, zaručuje maximální jemnost vůči pleti.

Seznam parfumerií a kosmetických salonů najdete na: www.payot.cz

< Zpět