Payot 5

06.06.2018 23:22

Každá pleť potřebuje jemnou péči, ať už je jaro, léto, podzim nebo zima. Chráníme ji před vysušením, účinky vnějšího prostředí i před předčasným stárnutím. 

Francouzská kosmetika Payot je pro pleť spolehlivým společníkem, v její nabídce si každý najde to, co jeho pokožka právě potřebuje.

O co soutěžíme?

PAYOT nabízí v limitované edici k hydratační péči HYDRA 24+ Crème Glacée jako dárek nový peeling na obličej a tělový sprchový olej.

Máte příležitost vyzkoušet 3 různé textury (krém + gel + olej) se 3 různými smyslovými zážitky. Snadno tak své pokožce nabídnete šetrnou a účinnou péči v nadcházejícím letním období.

Hydra 24+ Créme Glacée

Luxusní hydratační a vyživující každodenní péče o obličej, ideální pro dehydratovanou, normální až suchou pleť. Jemný krém se na pleti rozplývá a poskytne jí intenzívní hydrataci po 24 hodin. 

Použití: Krém se aplikuje ráno a večer na dokonale vyčištěnou pleť obličeje a krku.

Gommage Douceur Framboise

Šetrný rozpustný peeling se skutečnými malinovými zrníčky jemně odstraňuje odumřelé buňky. Gelová textura se v průběhu aplikace mění pod dotyky prstů na olej, který bez podráždění zachytí všechny nečistoty z pokožky. 

Huile de Douche Relaxant

Relaxační sprchový olej jemně čistí a brání vysoušení pokožky. 

Po aplikaci na vlhkou pokožku vytváří jemnou pěnu a snadno se oplachuje. Zanechává jemný nemastný ochranný film. Květinová vůně kombinovaná s jasmínem a bílým čajem.

Použití: Používejte každý den na vlhkou pleť. Napěňte a dobře opláchněte.