PARTYLITE

26.11.2017 09:51

Zpříjemněte si čekání na Vánoce!

Žádné období v roce nemá takový půvab a podmanivou atmosféru jako právě čas Vánoc. 

Čekání si můžete zpříjemnit pečením cukroví, hledáním nejkrásnějších dárků, ale i výběrem vůní a přitažlivých dekorací PartyLite, které pomohou umocnit kouzlo svátků ve společnosti rodiny a přátel.

PartyLite je světovým lídrem v oblasti přímého prodeje svíček, svícnů, vůní bez plamene a aromalamp, ale i dekorativních a svátečních doplňků pro dům i zahradu. Je zastoupený ve 23 zemích prostřednictvím nezávislých poradců PartyLite. www.partylite.cz

 

Vánoce by bez vůně, třpytu a lesku nebyly dokonalé. 

Proto v nabídce nového katalogu PartyLite nechybí dekorace inspirované tradičními vánočními barvami, které dokonale zapadnou do jakéhokoliv bytu.

Potěší vás lampiony, svícny na čajové svíčky i votivky, lesní chaloupky a mnoho krásných vánočních doplňků laděných do červené, zelené a zlaté.

Dáte raději přednost elektrické aromalampě, která  dokonale provoní byt,  aniž byste museli  dohlížet na spousty hořících  svíček? Kolekce zajímavých rozpustných vosků připomene čerstvé  jehličí, exotické plody nebo příjemný dech  svátečního koření. I tak  přichází voňavý vánoční  čas.     

Na ty, kdo milují vlastní přípravu vánočních dekorací, čeká zábavná kolekce Mix & Match, která skrývá podstavce a kryty na skleněné soudečky. 

 

Záleží pouze na osobním vkusu, jak si součásti dekorace zkombinovat. A když pak sáhnete po některé z vůní, vaše Vánoce budou originál se vším všudy. 

Svícny na čajové svíčky se stříbřitými odrazy, dvojité svícny na skleněné soudečky zdobené třpytivým listím či aroma lampa Měděná zář dodají vánoční lesk jakstarožitnému nábytku tak i supermodernímu interiéru.

 

Z nových zimních vůní se můžete těšit na podmanivé Zimní ovoce, osvěžující Citrusový jalovec, jemné Balzámové dřevo, šťavnaté Lesní ovoce s vanilkou, jedinečný Modrý smrk s lehkým dotekem šalvěje a eukalyptu či jemně Zasněženou mátu...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výherci: 
Helena Kozáková, Praha
M. Marešová, Kralupy n/Vltavou
Květa Hlinoská, Brno