Oriflame4

30.06.2021 22:54

SOUTĚŽ JE UKONČENA!

O vše, co chceme, aby nám dlouho vydrželo, musíme pečovat.  Stejně tak musíme hýčkat i svou pleť, obzvlášť pokud na ni působí znečištěné městské prostředí. Takto zatížená pokožka potřebuje intenzivní ochranu, jinak hrozí, že začne vlivem vnějších faktorů předčasně stárnout.

Pleť zatěžovaná městským prostředím je vystavena vnějším vlivům, a to spolu s běžným opotřebením a stárnutím na ní nechává nepříjemné stopy. Anti-aging je téma, které se dříve či později bude týkat každého. Existují ovšem dobré tipy, jak stárnutí pleti ovlivněné vnějšími faktory oddálit a udržovat pleť mladistvou a svěží. Jak na to, chcete-li žít aktivně a přitom péči nezanedbat?

Zbavit se na pohled mdlé pleti a vsadit na produkty, které ji ochrání před ulpíváním nečistot a zároveň dodají potřebný elán! Produkty Optimals Urban Guard 3D od Oriflame nabízejí vyváženou kombinací živin a technologií přírodního původu, které pomáhají posilovat a revitalizovat pleť vystavenou městským stresorům. Žít ve městě ještě neznamená nerespektovat potřeby pleti. Složení produktů obsahuje účinné aktivní látky inspirované přírodou, obaly jsou ekologické, protože obsahují již recyklovaný plast (PCR).

O co soutěžíme?

Tentokrát je ve hře kolekce pěti přípravků Optimals Urban Guard 3D, které pomáhají pleť chránit a udržovat v kondici, i když na ni působí někdy hodně agresivní městské prostředí.

Víceúčelový čistící gel 3v1, k hloubkovému čištění
Spojuje čistící gel, peeling i revitalizační masku v jednom produktu. Obsahuje jemně vyhlazující borůvkovou drť.

Sérum
Zajistí dostatečnou hydrataci a posiluje ochranu pleti, zklidňuje podráždění.

Denní krém s SPF 25
Chrání pleť před poškozením a hydratuje ji díky kyselině hyaluronové s vysokou molekulovou hmotností a přírodnímu voskovému máslu. TIP: Denní krém aplikujte na sérum, aby byla pleť hydratovaná a chráněná. Tato dvojice chrání pleť před UV zářením a nečistotami z okolního prostředí.

Noční krém
Posiluje ochrannou bariéru pleti a uzamyká v ní vláhu díky postbiotikám a kyselině hyaluronové se střední molekulovou hmotností, která pleť zanechává odolnou a zdravě vypadající.

Ultralehký sprej
S nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou zásobí pleť potřebnou hydratací, kdykoliv potřebujete.