Oriflame 5

19.08.2021 18:50

Každá ze šesti sad NovAge Oriflame obsahuje pokročilé technologie pro omlazení pokožky a výtažky z rostlinných kmenových buněk, které se zaměřují na specifické problémy konkrétní pleti. 

Rostlinné kmenové buňky jsou bohaté na ochranné látky, které pomáhají neutralizovat agresory způsobující stárnutí pokožky. Pomáhají získat mladě a zdravě vypadající pleť bez ohledu na věk. 

Kosmetika se soustřeďuje na největší problémy pleti a samozřejmě i na specifické potřeby způsobované věkem. Šest různých sad je určeno k péči o první známky stárnutí a o mdlý tón pleti, pro pleť 30+, na které se začínají objevovat první vrásky, pro problematickou pleť, pleť 40+, pleť 50+ a kolekci uzavírá sada neohraničená věkem, zaměřená na péči o dehydrovanou a unavenou pleť.

              

O co soutěžíme?

Tentokrát je ve hře Sada NovAge Ecollagen Wrinkle Power Oriflame

Je určená ženám 30+ a pomáhá jejich pleti získat krásně hebký, projasněný a zdravý vzhled. Podílí se korekci vrásek stimulací kolagenu, zvýšenou hydratací a ochranou pleti před vnějšími nežádoucími vlivy. Přípravky obsahují patentovanou technologii Tri-Peptide, nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a výtažek z buněk rostliny Leontopodium alpinum. Sada obsahuje 5 produktů, určených ke komplexní péči o pokožku.

  • Čisticí gel NovAge Supreme          

  • Oční krém NovAge Ecollagen Wrinkle Power s obsahem kofeinu, který má stimulační účinky a pomáhá snižovat viditelnost tmavých kruhů a otoků. 

  • Sérum NovAge Ecollagen Wrinkle Power s obsahem probiotické látky - výtažku z mořského mikroorganismu, nacházejícího se ve speciálním ekosystému v Severní Francii, kde se mísí sladká voda se slanou. Tato inovativní složka slouží jako potrava pro prospěšné bakterie na povrchu pleti. Stimuluje buněčnou obnovu a přispívá k celkovému zdraví pleti

  • Denní krém NovAge Ecollagen Wrinkle Power SPF 35 obsahuje speciální směs hydratačních složek, které na základě klinických testů prokazatelně zajišťují pleti celodenní hydrataci. Obsahuje SPF faktor a poskytuje UVA ochranu.      

  • Noční krém NovAge Ecollagen Wrinkle Power